Únor 2010

Leona Lewis => Nechce se vdávat

25. února 2010 v 17:47 | Marťa
Leona Lewis trvá na tom že nechce zatím provdat za svého přítele Loua Al-Chamaa.
Zpěvačka která chodí se svým přítelem už od puberty řekla že stále nemá v plánu se vdávat.
"Není to všechno...Ale až budu mít pocit že se chci vdávat, tak to udělám!" řekla Leona.
Leona také řekla že by byla ráda kdyby její vztah zůstal výhradně v jejím soukromí: "Je to soukromá část mého života a jsem opravdu hrdá na to že jsem si jí po celou tu dobu uchovala opravdu v soukromí!" dodala LeeLee.Můj zdroj:

Váš zdroj:

Jennifer Lopez => Sony Epic Record

25. února 2010 v 17:45 | Marťa
Jennifer Lopez odešla z nahrávací společnosti Sony Epic Record!
Zpěvačka je už hodně blízko k dokončení svého sedmého studiového alba!
"Jennifer měla báječný vztah se Sony Epic Record." řekl E! její manažer Benny Medina.
"Společně toho dokázali hodně ale myslím že nastal ten správný čas na změnu. Myslí si to i Jennifer která začíná opět rozjíždět svoji kariéru herečky i zpěvačky. Je velice vděčná Sony za to co spolu dokázali! Moc si toho váží!" dodal.
Jennifer se údajně snaží zachovat stanovený datum na vydání alba.
Media teť spekulují o důvodu rozvázání smlouvy. Objevili se i informace že Jennifer vypršela smlouva.
Jennifer se objeví jako host v show Saturday Night Live.Můj zdroj:

Váš zdroj:

Avri Lavigne => Alice In Wonderland Premiere Live Streaming

24. února 2010 v 18:52 | Marťa
Tento čtvrtek se ve světové premiéře 'Alice in Wonderland'' v Londýně. A všichni jsme stále tak vzrušení po vyslechnutí zprávy, že naše Avril se zúčastní! A navíc, Masterminds Disney bude vysílání událost živě! Je to super novinka!Těším se na fotky kde bude Avril a taky na to vysílání živě,pokusím se najít adresu na internetu kde to bude živě.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Avril Lavigne => Druhá nejhranější umělkyně na Myspace k filmu Alice In Wonderland

24. února 2010 v 18:37 | Marťa
Není to překvapující, že se na Avril poslední dobou sype tolik pozitivní pozornosti - vždyť má záviděníhodný muzikální talent! Nyní se to v posledních dnech prostě jen oficiálně po delší době opět potvrzuje.
Alice se ukázala jako jedna z nejžádanějších umělkyní na MySpace - na účtu filmu Alice In Wonderland je totiž Alice, kterou Avril pro film napsala a nazpívala, jednou z nejvíce přehrávaných skladeb vůbec!
S takovou publicitou kolem Avril je jen otázkou času, kdy uslyšíme nové věci o novém albu!Můj zdroj:

Váš zdroj:

Avril Lavigne => Tonight Show

23. února 2010 v 19:30 | Marťa
Díky zprávám z ET Canada Vám můžu potvrdit, že se Avril zúčastní již za devět dní Tonight Show.
Avril bude jezdím z prvních hostů po návratu Jaye Lena do show. Podle oficiálních stránek Jaye Lena, se Avril zúčastní jeho show 3. března 2010 a bude zde mít hudební vystoupení.
Avril bude teď několik týdnů velmi zaměstnaná - kromě toho, že se už ve čtvrtek (25. února) koná premiéra Alice In Wondderland, se podle dostupných informací Avril zřejmě zúčastní i Olympijského uzavíracího ceremoniálu ve Vancouveru (28. února 2010).


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Johnny Depp => Diví se, že je tak populární

23. února 2010 v 18:53 | Marťa
Johnny Depp nechápe svou popularitu. Myslel si, že po Střihorukém Edwardovi upadne v zapomnění. Stal se opak.
Herec Johnny Depp se přiznal že jeho dlouhodobý úspěch v Hollywoodu nemá žádnou logiku. Depp se v rozhovoru pro časopis People přiznal, že ho jeho úspěch stále překvapuje. "Celá tato cesta a zkušenosti, které jsem během ní získával od prvního dne, se v našem odvětví v podstatě vymykají realitě," řekl Depp časopisu.
Za své největší úspěchy přitom vděčí režisérovi Timovi Burtonovi, který ho doteď obsadil do sedmi svých filmů. Tím nejnovějším je trojrozměrná verze oblíbené pohádky Alenka v říši divů, kde Depp ztvárnil šíleného Kloboučníka.
"To že jsem stále ještě tady, úplně postrádá logiku," uvedl Depp. " Měl jsem pocit, že potom co jsem natočil Cry-Baby s Johnem Watersonem a Střihorukého Edwarda s Timem (Burtonem), mě úplně odstaví," dodal herec, který je nositelem titulu nejkrásnější muž světa.
Depp se v rozhovoru přiznal, že jeho dětem se nejvíc líbila právě jeho postava Edwarda. "Je to zajímavé, protože se mi zdá, že si neuvědomují, že jsem to já, a proto to těžko snášejí. Jsou ve spojení s tou postavou a vidí, jak je jejich otec izolovaný a osamělý," dodal Depp.
Johnny Depp na rozdíl od mnohých hollywoodských herců žije většinou mimo USA, vyhýbá se večírkům a s médii komunikuje jen střídmě.
Depp se neslavně proslavil v roce 1993, kdy před branami jeho klubu umřel na předávkování drogami herec River Phoenix. Na výsluní Hollywoodu ho vynesla role Střihorukého Edwarda, ale velký přelom v jeho kariéře znamena až role kapitána Jacka Sparrowa v trilogii Piráti z Karibiku.Můj zdroj:

Váš zdroj:

Johnny Depp je samotář? A co na to Tim Burton a Alenka?

23. února 2010 v 18:46 | Marťa
Herec připouští, že ho vyčerpává natáčení, když nemá v blízkosti své přátele. Tak totiž popsal události při natáčení nové Burtonovky.
Johnny Depp se cítil osamělý, když natáčel film Alenka v říši divů. Proč? Neměl kolem sebe své přátelé, na které je zvyklý. Chyběli mu a to se na něm nejspíš projevilo i u natáčení. Johnny připouští, že byl naprosto zmatený ze svých pocitů. Cítil se vyčerpaný a osamocený.
To by ale nebyl režisér Tim Burton, aby se svým výběrem Deppa nebyl spokojen. Vždyť tato dvojice je už snad legendou v kinematografii. Natočili spolu již sedm filmů, které se zapsaly do pamětí všech jejich fanoušků.
Jen tak pro zmínku, první to byl Střihoruký Edward (Edward Scissorhands,1990) a předposlední Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street, 2007). Oba dva jsou tak šílení, že jejich filmy pak dopadnou dokonale.
Film Alenka v říši divů je naplněn několika hvězdami: vedle Johnnyho Deppa zde vystupuje i Anna Hathaway, Michael Sheen a Helena Bonham Carter.
Film produkoval Disney a bude promítán i ve 3D formátu.

Můj zdroj:

Váš zdroj:


James Cameron píše knihu založenou na filmu Avatar

23. února 2010 v 18:41 | Marťa
James Cameron chce v připravované knize přiblížit svět na Pandoře a nabídnout "vnitřní monologii" postav. Což taky vede k domněnce jestli bude taky tak oblíbená jako původní film
Americký filmař James Cameron potvrdil, že píše román založený na příběhu jeho kinohitu Avatar (2009). Filmař věří, že by kniha mohla, v některých ohledech, být ještě úspěšnější, než byly dosud jeho filmy. "Jsou věci, které se dají dělat v knihách, ale nedají se dělat ve filmu," vysvětlil. Režisér a scenárista prozradil, že myšlenka napsat knihu ho napadla během natáčení filmu Avatar.
Kniha ještě více přiblíží svět Pandory a přinese také "vnitřní monologii" některých postav.Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ashley Greene => The Apparition

22. února 2010 v 18:13 | Marťa
Ashley Greene, která si zahrála v serii Stmívání, se přidá k osazenstvu hororu "The Apparition". ve filmu se objeví i Tom Felton a Sebastian Stan.
"The Apparition" je příběh páru, který začíná být pronásaledovám temnými silami po nepovedeném spirituálním experimentu. Ashley Greene hraje hlavní roli studentki, která je pronásledována nadpřirozenými bytostmi v důsledku experimentu. Felton se pro změnu vtělí do postavy experta na paranormální aktivity.
Nátáčení začne v březnu v Los Angeles


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Leona Lewis chce zpívat na svatbě Simona Cowella

21. února 2010 v 18:49 | Marťa
Leona Lewis přiznala že by chtěla zpívat na svatbě Simona Cowella.
Vítezka bristkého X-Factoru řekla že byla velmi překvapena tím že se bude Simon ženit s Mezhgan Hussainy.
"Strašně ráda bych zpívala na jeho svatbě...Zpívala jsem mu už na eho narozeninové oslavě a tak doufám že tady budu moct také..." přiznala Leona.
"Nemůžu se dočkat až si s ním promluvím...Opravdu jsem nevěřila tomu že je to pravda.Ale Mezhgan je naprosto úžasná...Viděla jsem jí několikrát při mé návštěvě LA a oni dva jsou nádherný pár!" řekla LeeLee.


Můj zdroj:

Váš zdroj: