Pink => Obrovský vzor pro dívky?

12. února 2010 v 12:34 | Marťa
Od té doby, co P!nk předvedlaúžasné a ispirující vystoupení na Grammy, svět doslova miluje P!nk. Pravdou však je, že P!nk byla naprosto ohromující umělec ještě před vším tímhle rozruchem.
A některé matky se mohou zamyslet nad tím, jak obrovskou roli hraje P!nk v životě jejich dospívajících dcer. Přečtěte si pár důvodu PROČ.

Je silná
P!nk je duševně a fyzicky silná. Stavila si cíle a dosáhla jich - důkazem jsou například její neuvěřitelné vzdušné vystoupení. P!nk je zpěvačka, tanečnice, autorka textů písní a gymnastka.
-> Ona prokazuje, že dívky můžou dělat všechno, co si dají za cíle.

Pomáhá charitě a bojuje za práva zvířat
Vegetariánka a aktivistka P!nk vede kampaně například pro PETA a vrací se stále k charitě, kde spolupracuje se spoustou organizací.
-> Každá dívka může být odlišná.

Změnila život o 180 stupňů
Stejně, jako spoustu teenagerů, i P!nk byla divoké dítě a když vyrůstala, měla zvláštní vztah se svou matkou. Od té doby, co seod rodičů odstěhovala, se však usmířily.
-> Dívky by měly vědět, že můžou vylepšit vztahy a pohnout se starýmy problémy.

Nemá komplex Popelky
P!nk neseděla a nečekala na prince na bílém koni. V roce 2005 požádala o ruku Careyho Harta. A když se po nějakém čase dostal pár do problémů, odkryla to v jejím CD Funhouse a získala Careyho zpět.
-> Malé dívky by měly vědět, že můžou napsat svůj vlastní příběh a nemají čekat, až se napíše sám.

Není to žádná 'Stupid Girl'
Žádná máma nechce, aby její dcera vyrostla a měla štítek "stupid girl". Když si spoustu slavných hvězdiček vyrobilo nálepku blbce, P!nk o nich napsala song "Stupid Girl".
-> Její vzkaz pro dívky: act smartMůj zdroj:Váš zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama