Březen 2010

Taylor Lautner zastínil Kristen Stewart a Dakotu Fanning

30. března 2010 v 19:47 | Marťa
Taylor
Měl to být večer, kde bude veškerá pozornost soustředěná na Kristen Stewart a Dakotu Fanning, ale tu jim vyfoukl Taylor Lautner.
Přišel svoje kamarádky z Twilight ságy podpořit na premiéru jejich nového filmu The Runaways, ale tím jim prokázal tak trochu "medvědí službu."
Strhl na sebe totiž veškerou pozornost šílících fanynek, kterým byly v tu chvíli hlavní hrdinky filmu ukradené a stal se tak nejžádanější hvězdou večera. A nutno dodat, že mu to fakt seklo!
Samozřejmě ani Kristen s Dakotou nezůstaly s pozorností okolí pozadu, ale přeci jen bylo vidět, že je tak velký zájem o Taylora trochu zaskočil. Nejspíš v tu chvíli uvažovaly, jestli ho na případnou další premiéru vůbec zvát. Nakonec ale film sklidil velký ohlas, stejně jako výkony obou hereček, takže holky mohly tuhle jedinou vadu na kráse hodit za hlavu.
Můj zdroj:


Váš zdroj:

Dakota Fanning: "Kristen Stewart je best kámoška!"

28. března 2010 v 12:54 | Marťa
Dakota
Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.
Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...
"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.Můj zdroj:


Váš zdroj:


Live Nation Festival (June 2010)

28. března 2010 v 11:09 | Marťa
Selena
Selena by se měla zúčastnit festivalu,který se jmenuje "Live Nation".Festival by měl v USA začít již 27.června tohoto roku.Pro náročnější mám přesné místo konání Edmonton, Vancouver, San Diego a Los Angeleles :D.Lístky si můžete zakoupit od 3.dubna na internetovém servru LilithFair.com a LiveNation.com.
Můj zdroj:


Váš zdroj:

Official Eclipse Poster

27. března 2010 v 12:33 | Marťa
Official Eclipse Poster


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Dakota Fanning má tetování

27. března 2010 v 12:27 | Marťa
Tatoo


Můj zdroj:


Váš zdroj:

Stmívání ve škole jako kurz

27. března 2010 v 12:25 | Marťa
Twilight
Americká univerzita Studyí v San Marcosu v Kalifornii, nabídne kurz věnovaný twilight sáze !
Záležitost bude řídit dr. Natalie Wilsonová , která se v současné době věnuje analýze literárních děl Stephenie Meyerové v populární kultuře.
Cílem je diskutovat o knihách, dále o teoriích odvozených z filmů i knih. Tento kurz je pro sociální komunity a veškeré fanoušky. Ti, kteří navštěvují kurz bude rozvíjet své znalosti v oboru twilight ságy.
Prostřednictvím učitele, který bude vysílat vyučování na internetu, se silná fanouškovská komunita může zůčastnit této věci buď osobně, nebo prostřednictvím připojení na internetu. Studenti budou vyzýváni, aby se kontaktovali s fanoušky a navzájem se dozvěděli něco více o stránkách věnovaných této sáze
Můj zdroj:


Váš zdroj:

Ashley Greene on "The Apparition"

25. března 2010 v 21:58 | Marťa
Ashley
Pro fanoušky tvrdých hororů není Twilight saga to pravé ořechové, ale nemůžeme popírat to, že je film populární - stejně jako mladé herecké obsazení. Ashley Greene, která hraje Alici z upírského klanu Cullenů, pokračování Eclipse uvidíte již v létě, ale 23-letá herečka se také účastní dalšího non-Twilight projektu, včetně mimořádného hororu The Apparition.
Greene byla na SXSW a mluvila s Cinematical o tom filmu. "The Apparition je něco co právě natáčím," řekla. "Tento týden jsme se právě vrátili z Německa. Natáčeli jsme tam asi dva měsíce v Babelberg Studiu a před týdnem jsme znovu začali natáčet v LA. Je to psychologický thriller, který ukazuje na tyto dvě postavy, Kelly a Bena, které hrajeme já a Sebastian Stan. Jsme pár, který je pronásledován nadpřirozenou silou a musíme zjistit co ta věc chce."

Co o sobě říká Ashley?

25. března 2010 v 18:01 | Marťa

Vlásky

"Jo, tak tohle řeším pořád dokola - barvu vlasů. Moje přírodní barva je světle hnědá, ale ta mi připadá tak hrozně nudná! Trošku šedá myška... Tak jsem někdy v pubertě nahodila blond hřívu a připadala si jako slaďoučká princeznička. Klukům se to líbí, takže nebyl problém. Jenže i blond mě po čase začala nudit, chtěla jsem si připadat dospělejší, takže přišla na řadu sexy dračice brunča! A to byla bomba! Jenže jsem asi trošku chameleon a opět mi chyběla ta nevinná blondýnka. Teď mám jen melírky a jsem spokojená. Zlatá střední cesta..."

Outfit

"Jsou prostě dny, kdy se mi fakt nechce řešit, jak vypadám, všichni mě štvou a říkám si: ,Co je jim vlastně do toho, co mám na sobě? Je to jen moje věc, sakra, ne?!' To pak vyběhnu klíďo v teplákách a ať si paparazzi nadšeně fotí! Je mi to fuk. Hlavně, že je to pohodlný! Jenže někdy mě to přepadne a prohrábnu celej šatník, než najdu konečně to TOP! Chci zkrátka být za hvězdu. Šlechtím se tři hoďky, než konečně vyjdu na ulici. Jsem zkrátka pořádná náladovka:-)"

Taylor dating Emma Roberts

24. března 2010 v 15:17 | Marťa
Taylor
Loni na podzim byli Taylor Lautner a Taylor Swift nejvíce zbožňováníhodný pár Hollywoodu. A letos? Je Taylor Lautner 18let a Emma Roberts 19let - to znamená hvězda "Valentine's day" a neteř Julie Roberts. "Myslí si o něm, že je nejroztomilejší věc na světě" řekl zdroj OK
"Setkali se na place a měli okamžitou reakci" pokračoval zdroj.
Nyní jsou oba svobodní a začíná to mezi nimi jiskřit. Na after party Vanity Fair Oscar, 7.března řekl svědek: "Jeho paže byly kolem jejího pasu a ona si opřela hlavu o jeho rameno. Mluvili asi 40 minut, s její rukou na jeho koleni!"
Můj zdroj:
Váš zdroj:

Ashley Tisdale: "Jsem teta!"

23. března 2010 v 18:00 | Marťa
Ashley
V jednom kole je teď herečka Ashley Tisdale. Nejen, že tvrdě dře na své cool postavě a každý den tak chodí do fitka, ale také pracuje na nové show Hellcats, která se natáčí v kanadském Vancouveru.
Nedávno si ale v nabitém programu přeci jen našla chvilku na svůj blog a věrným fanouškům napsala: "Ahoj všem!!! Omlouvám se, že jsem sem tak dlouho nepsala, ale nemám teď vůbec čas. Neustále mám nějaké schůzky kolem mého nového projektu..."
Do Hellcats je teď Ashley totálně zapálená. "Miluju tu show, celý natáčecí štáb je úžasná parta a postava, kterou hraju mi absolutně sedí. Už aby se to vysílalo," napsala hvězda HSM.
"Dost se teď věnuji i své agentuře Blondie Girl Productions. Mám za sebou miliony schůzek ohledně natáčení nových filmů a TV pořadů, které bych měla produkovat. Uvidíme, co z toho vyjde..."
Ashley se pak také svěřila, že její sestra Jen před měsícem porodila miminko: "Jsem teta! Mikayla je to nejroztomilejší a nejkrásnější děťátko na světě. Celá rodina je z ní úplně vedle!"
A nakonec Ash vzkázala: "Všechno, co dělám, dělám pro vás. Miluju vás fanoušci a moc děkuju za podporu."
Můj zdroj:

Váš zdroj: