Duben 2010

York Fair

27. dubna 2010 v 19:02 | Marťa
Selena
Selena bude vystupovat na nejstarších festivalu v Americe. Selenino vystoupení se bude konat 11. září 2010 v 7:00 večer ve West Manchester Township. :) Lístky se začnou prodávat v sobotu a ceny se budou pohybovat okolo 30-35 dolarů, což je v přepočtu pouze 570- 665 Kč.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ashley Tisdale:,,Miley je velkej člověk!"

24. dubna 2010 v 21:36 | Marťa
Ashley
Důvěrně o přátelství se seriálovou Hannou Montanou...
Velký věkový rozdíl není vůbec překážkou pro dobré přátelství! A Ashley Tisdale (24) a Miley Cyrus (16) jsou toho důkazem! Přestože je od sebe dělí osm let, holky si maximálně rozumí a skvěle se doplňují.
Ashley kdysi prohlásila, že se raději kamarádí s klukama, teď ale říká: "Myslím, že je důležité mít nějakou kámošku!" Proč? "Kluci jsou totiž hrozně přelétaví. Přijdou a hned zase odejdou," svěřila filmová Sharpay s tím, že kluci se prostě nechtějí vázat.
"Je naprosto skvělý mít někoho, kdo tě podpoří ve všem, co chceš dělat a hlavně někoho, komu můžeš totálně věřit," prozradila ještě Ashley. A právě takový vztah má s Miley. Takže jsou v neustálém kontaktu, volají si a vyráží za zábavou. "Miluju nakupování, ze všeho nejvíc zbožňuju peněženky a sluneční brýle. Ale na co jsem opravdu úchylná jsou tašky od Balenciaga nebo Givenchy," prozradila Ash a dodala, že kdykoliv mají s Miley volno, berou nákupní centra útokem.
A jaká je podle Ashley Miley Cyrus? "Je to opravdové zlatíčko! To největší zlatíčko! Je to někdo, kdo stojí při mě, ale přitom zůstává sama sebou. Navíc úspěch, který teď Miley prožívá jí vůbec nezměnil. Je pořád stejná, stojí nohama pevně na zemi a má velké štěstí, že její rodina ji hodně podporuje," svěřila Ashley a na závěr dodala: "Vždycky budu poslouchat její názory. Miley je opravdu velkej člověk!"Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ashley Tisdale radí

24. dubna 2010 v 21:34 | Marťa
Ashley
1.Chceš zhubnout?Tak před každým jídlem vypij sklenici vody!zapni žaludek při jídle a pak toho sníš méně než  obvykle!

2.Máš večer hlad?Ale držíš dietu?dej si ovoce :)

3.Trápí tě suché a lámavé vlasy? Dopřej jim masku z vajec a olivového oleje!
smíchej dva žloutky vejce s olejem,napatlej na vlasy a nech působit 20 min.

4.Máš celý den rrmol a nestíháš se najíst?
Tak nos v kabelce tyčinku banán nebo jogurtový nápoj :) to tě pořídně zasytí :)

5.Měla jsi dlouhý večer a tušíš že tvou tvář budou ráno zdobit krásné kruhy?
Dej si dvě lžičky(co používáš když jíš polévku) tak si je dej do mražáku a ráno si je dej na kruhy!
za 5 minut jsi bez kruhu!


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ashley Greene má nové kámošky

24. dubna 2010 v 21:28 | Marťa
Ashley
Nová partička se nedávno objevila v ulicích Hollywoodu a její složení je opravdu neobvyklé...
Na nákupy teď spolu vyráží hvězda HSM Vanessa Hudgens, Twilight star Ashley Greene a Portia Doubleday, která si zahrála ve filmu Youth in Revolt. Nového přátelství si už všiml i magazín Nylon a holky přemluvil k rozhovoru. Co se dozvěděl?

Selena pro J-14

24. dubna 2010 v 12:59 | Marťa
Selena
Selena nedávno dělala interview s časopisem J-14 a řekla:" Kluci ke mě nejsou moc hodní. " Pak však Selena dodala, že když flirtuje, kluci jsou pro ni velmi zábavní.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ashley Tisdale - zajímavosti

21. dubna 2010 v 20:49 | Marťa
Ashley
Musela podstoupit plastickou operaci kvůli zdravotním problémům s pravou nosní dirkou.

 Mezi její kamarádky patří hvězdy jako sestry Simpsnovy, Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Heyden Panetierre, Brenda Song, Fergie a mnohem další hvězd!

Selena Gomez o Cheryl Cole

21. dubna 2010 v 20:33 | Marťa
Selena
Sel dělala s 95.8 Capital rozhovor, kde se zmínila i o zpěvačce Cheryl Cole, se kterou by ráda spolupracovala.  "Co je to za holku? Cheryl Cole ? Jo, už jsem od ní slyšela spoustu úžasné hudby. " Chtěla by s ní Sel spolupracovat? " Ano. Ó můj bože, strašně ráda bych spolupracovala s Cheryl Cole. Viděla jsem její klip Parachute. Je krásná. Ráda bych s ní pracovala. "
Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selena Gomez: "Jsem jako ostatní holky!"

21. dubna 2010 v 16:04 | Marťa

Selena
TV-star Selena by se mohla chovat jako hvězda z mnoha důvodů:
Hraje v televiznim seriálu 'Wyzard of Waverly place', vyhrála Emmy,
pravidelně dostává nové role u Disneyho, její album nedávno dosáhlo
statusu GOLD. Naštěstí má rodinu, která jí drží při zemi.
Selena musí doma pomáhat rodičům jako normální teenageři.
Kdykoliv má náznaky na otrávený den, její rodiče jí od toho pomohou.

Selena Gomez Goes Sightseeing in France

21. dubna 2010 v 14:22 | Marťa
Selena
Sel si udělala ve čtvrtek dopoledne prohlídku Paříže a Francie. Herečka ze seriálu Wizards of Waverly Place, která je uprostřed propagačního evropského turné - přijela do francouzské metropole po půlnoci letem z Madridu, Španělsko. Přiletěla až v 9 hodin, a užila si to, co mohlo město nabídnout. Zastavila se po okolí Café Castel pro croissanty s matkou, pak šla do zahrady Eiffelovy věže, kde byla přivítána fanoušky, kteří žádali o fotografie a autogramy, a také časopisem People.
Mezitím Sel, spojila své síly s Kmart pro rozpočet - přátelská módní  kolekce, přezdívaná "Dream out Loud" - inspirovaná vlastním stylem Seleny - do níž bude patřit oblečení, kabelky, opasky, šátky, klobouky, vlasové příslušenství , ponožky a punčochové zboží přijde na trh v obchodech Kmart a kmart.com v červenci.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Tussauds gets wax statue of Selena Gomez

21. dubna 2010 v 14:20 | Marťa
Selena
Madame Tussauds říká, že chce odhalit svou voskovou sochu herečku a zpěvačku Selenu Gomez ve Washingtonu. V muzeu je debut sochy již v úterý ráno. Vytvoření obrázku Seleny začal koncem loňského roku, kdy se tým umělců madame Tussauds setkal se Sel kvůli její sedící postavu. Sel byla nadšeným účastníkem na obrázku, výdaje umělců byli téměř na hodinu, kvůli desítkám měření a stovky fotografií s cílem zajistit, aby její vosková podoba byla přesná replika, řeklo muzeum v pondělí v tiskové zprávě.
A třešničkou na dortu je, že Sel darovala své vlastní černé BCBG šaty a boty- dokončení obrázku je velmi podobné. Sel je vosková figurína, která je nainstalována jako turistická atrakce v půvabné místnosti, která také obsahuje figuríny připomínající Madonnu, Jonas Brothers, Penelope Cruz, Beyonce a další celebrity.


Můj zdroj:

Váš zdroj: