Květen 2010

Selena Gomez v Africe

30. května 2010 v 19:18 | Marťa
Selena
Teenagerská senzace Selena Gomez se oficiálně stala
nejmladší ambasádorkou UNICEFu, jaká kdy byla.
Jen 17-letá Wizards of Waverly Palce herečka, byla vybrána do organizace,
která finančně podporuje důstojný život a studium dětem v chudé Africe.
"Každý den 25,000 dětí zemře nepředvídatelnou a zbytečnou smrtí," řekla Selena.
"Já spolu s UNICEF věřím, že můžeme změnit číslo 25,000 na nula.
Vím, že to můžeme dosáhnout, UNICEF základem pro záchranu životů dětí a jakákoli pomoc je nutná aby se nula stala reálnou. "


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ashley Tisdale to star in "The Last First Time"?

29. května 2010 v 13:01 | Marťa
Ashley
Americká stránka NYPost.com zveřejnila rozhovor se scenáristou a hercem Jasonem Fuchs, který prozradil něco o připravovaném filmu The Last First Time. Ve filmové snímku by se měla objevit i Ashley Tisdale v roli studentky Mirandy. Film by se měl začít natáčet na podzim tohoto roku. Bohužel tato zpráva ještě není oficiálně potvrzena!Část rozhovoru si můžete přečíst níže.
Film se nazývá The Last First Time a my bychom ho měli začít natáčet na podzim 2010 společně s Ashley Tisdale. Herec Jason Fuchs je Ashley Tisdale velký fanoušek.Jde o apokalyptickou romantickou komedii. Odehrává se to mezi univerzitním studentům, který je stále ještě panic. No poté co zjistí, že o 48 hodin nastane konec světa dopadením meteoru rozhodne se využít této situace a pokusí se vyznat lásku dívce jménem Miranda, které tajně miluje už od šesté třídy. Hrát ji bude právě Ashley. Je to určitě film, který je úplně jiný než HSM. Myslím že to bude krok jiným směrem. 


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Rihanna se objeví na albu Recovery

28. května 2010 v 13:52 | Marťa
Rihanna
New Yorský raper Eminem vydává 22. června svoji sedmou studiovou desku - Recovery. Na téhle studiovce se objevují zpěváci a zpěvačky, sekterými Eminem ještě nespolupracoval. Pár jmen za všechny: Pink, Lil Wayne, Boi-1da a dokonce i Rihanna. Sní raper nahrál písničku 'Love the way you lie'. Eminemův pilotní singl "Not Afraid" debutoval hned na první příčce hitparády Billboard Hot 100!!!! Takže se máme na co těšit. Celý tracklist alba Recovery najdete pod perexem. =)

Katy Perry: Rihanna je fakt moc sexy

27. května 2010 v 19:07 | Marťa
Rihanna
Rihanna byla pověřena zorganizováním rozlučky se svobodou pro Katy Perry. Jenže Rih narazila na problém. Původní plán byl, že Ri objedná pro Katy sriptérky. Ale Katy nedávno řekla, že by chtěla vidět samotnou Rihannu, jak se před ní svléká a kroutí.
"Musím vymyslet něco fakt cool, protože se vdává v Indii. Takže otázka zní, co budeme dělat na rozlučce se svobodou?" Ptala se Ri v show Ryan Seacrest v dubnu.
Ovšem to netušila, že Katy pro ni bude mít odpověď.
"Doufám, že ona bude jediná, která se tam bude svlékat. Rihanna je fakt moc sexy." Řekla Katy pro AMP Radio McCabe
Matt Kemp, přítel Rihanny, byl velice překvapen, že Rih dostala ke svým 22 narozeninám striptérku, která jí zatančila na klíně.
"Rihanna má hodně co nabídnout, jestli víte co myslím.." dodává Katy Perry pro AMP Radio McCabe.


Můj zdroj:


Váš zdroj:

Kouzelníci z Waverly se vrací

27. května 2010 v 14:30 | Marťa
Kouzelníci
Sourozenci Alex, Justin a Max se opět vracejí a s nimi i kouzla a záchvaty smíchu při komických situacích, které zažívají...
Už od 15. května se na stanici Disney Channel můžeš opět pravidelně setkávat se seriálem Kouzelníci z Waverly v jeho zbrusu nové třetí řadě!
Seriál pokračuje v magických dobrodružstvích rodiny Russoových - Jerryho, Theresy, Justina, Alex a Maxe - a Alexiny nejlepší kamarádky Harper Finkle, která se k Russoovým nastěhuje. V této řadě následuje Alex  svůj sen stát se umělkyní a navrhne své vlastní umělecké studio uvnitř miniaturního domu pro panenky. Justin (David Henrie) má v plánu vychutnat si svůj maturitní ročník na střední škole a vyzkoušet své schopnosti při lovu příšer. Max (Jake T. Austin) zdokonaluje své kouzelnické schopnosti a stane se váženým kandidátem ve vzájemném soupeření všech tří teenagerů o dědictví rodinné kouzelnické moci...


Můj zdroj:

Váš zdroj:

American Music Festival

26. května 2010 v 18:38 | Marťa
Selena
Objevila se zpráva, že Selena bude vystupovat na American Music Festival! To není vše - bude tam totiž i její nejlepší kamarádka Demi Lovato! Jinak se tohoto festivalu zúčastní také například Jonas Brothers, Justin Bieber, Carrie Underwood, Janet Jackson, Rihanna nebo Christina Aguilera. Jsou naplánovány dvě data festivalu, 25.-27.6.2010 a 3.9.-5.9.2010. Selena s Demi by měly vystupovat v červnu a Jonas Brothers a Justin Bieber v září. Ostatní celebrity jsou taky rozdělené.Můj zdroj:


Váš zdroj:

Avril Lavigne vysvětluje svá nová tetování

23. května 2010 v 12:38 | Marťa
Avril
Avril Lavigne byla vždy rozkročená mezi tradičním popem a punkem a nyní opět zdůrazňuje její protivnou a kousavou stránku na coveru a v rozhovoru pro červnové číslo magazínu Inked.
V rozhovoru diskutuje Lavigne o všem - od jejího vztahu s rockerem Deryckem Whibleym ze Sum 41, o lásce obecně a ano, i o jejím tetování.
Redaktor magazínu Inked, Rocky Rakovic, řekl, že si na titulní stranu tohoto vydání neuvěřitelně přáli mít slečnu Lavigne.
"Jsme moc rádi, že pro nás nafotila photoshoot na červnové hudební vydání. Je tam skvěle vidět, jak se mění ze skejťačky do bohyně - teď jsme do ní dokonce ještě víc beznadějně zamilovaní."
Takže, co je Avrilino nejoblíbenější tetování ze všech?
"Moje oblíbené tetování je tohle," říká Avril a zvedla si tričko, aby si odkryla její hrudník, který nyní zdobí slovo F*CK. "Je to moje oblíbené slovo," zvolala Avril během focení.
A co ještě řekla Lavigne během rozhovoru pro Inked?
O jejím vztahu s Deryckem Whibleym:
"Jeho 30. narozeniny jsme oslavili spolu," říká Lavigne. "Byl to super velká den a já si říkala 'Pojďme si dát vytetovat číslo 30. Nechám si ho, pokud si ho necháš i ty'." Rakovic však říká, že i přesto Lavigne trvala na tom, že jsou nyní jen přátelé.

Demi: Jsme stále nejlepší kámošky!

23. května 2010 v 10:40 | Marťa
Selena a Demi
V jednom z vydání Atrevida Hot Magazine,
se mluví o přátelství mezi Demi a Selenou:
Přátelství mezi Demi Lovato a Selena Gomez není u konce! Zvěsti o možném boji mezi nimi vznikly, protože se dlouhou dobu, neobjevily žádné fotky, kde by byli dohromady a ani si nenapsali tweets. Atre to nenechal jen tak a zaptal se přímo Demi jak to bylo: "Nic se nezměnilo. Jsme stále nejlepší kámošky. Vzdálenost narušuje jen málo, ale bez ohledu na to, jak daleko jsou dva lidé od sebe, vždy se mohou něak spojit."


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Hilary Duff neumí parkovat!

22. května 2010 v 19:26 | Marťa
Hilary
Zdá se, že Hilary Duff  neumí správně parkovat. Poté, co opustila s úsměvem na rtech jeden ze salonů krásy v západním Hollywoodu, čekalo na ni nemilé překvapení…
Hilary Duff má stejně jako mnohé jiné celebrity problémy s parkováním. Nic naplat, že je slavná, pokuta ji neminula. Hilary zaparkovala svoje auto a vydala se na tříhodinový odpočinek do salónu krásy. Jen co ho opustila, úsměv ji přešel…
Mladá herečka nedávno natáčela v New Yorku nový film. Mělo by se jednat o romantickou komedii, kde se Hilary představí jako módní reportérka…


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Xavier Samuel - Nový upír v Twilight!

22. května 2010 v 19:24 | Marťa
Xavier
Mluví se o něm jako o druhém Robertu Pattinsonovi, tak se na něj podíváme zblízka...
Po Liamu Hemsworthovi je Xavier Samuel další nadějnou hvězdou, která pochází až z daleké Austrálie. Zatímco doma si zahrál v pár seriálech, v Americe získal roli v dalším pokračování megaúspěšné Twilight ságy s názvem Zatmění a také v Rozbřesku, posledním díle upírské tetralogie. Původně se také mluvilo o tom, že tuto roli by měl ztvárnit Tom Felton (Draco Malfoy z Harryho Pottera), ale i Channig Tatum. Nakonec ale konkurz vyhrál právě Xavier.
Šestadvacetiletý hezoun si v Zatmění zahraje nově zrozeného upíra Rileyho, který se připojí ke spiknutí Viktorie (Bryce Dallas Howard). Ta si dala za úkol zabít Belliny ochránce i Bellu samotnou.
Sám Xavier byl překvapený, že roli získal, protože, jak sám řekl, už není zrovna ve věku teenagerů. Na svůj věk ale vůbec nevypadá, takže do mladé upírské partičky zapadne skvěle!
Jen co se začalo točit v kanadském Vancouveru, vrhla se na něj média, která ho okamžitě začala srovnávat (i díky stejně sexy háru) s Robertem Pattinsonem a věnovala mu patřičnou péči, kterou Xavier okomentoval s úsměvem slovy: "Kávu už teď budu pít asi vždy za přítomnosti blesků fotoaparátů, ale jsem šťastný, že jsem roli Rileyho získal."
Můj zdroj:

Váš zdroj: