Červen 2010

Taylor Lautner vs. Robert Pattinson

30. června 2010 v 19:41 | Marťa
Taylor a Robert
Velmi poníženě se cítil Robert Pattinson při natáčení třetího dílu ságy Twilight Eclipse. Tvrdí to on sám a mohou za to prý neuvěřitelně svalnatá ramena jeho kolegy Taylora Lautnera!
"Jeho ramena jsou tak obrovská, že jsem ho ani nemohl kolem nich chytit," postěžoval si filmový Edward.
"Natáčení akčních scén miluju," říká Rob. Když se měl ale přetlačovat s filmovým Jacobem, nadšení ho přešlo.
"Ve scénáři bylo, že ho mám chytit za rameno, odhodit ho a tím zvítězit. To ale nešlo, protože jeho ramena jsou tak mohutná, že se mi nevešla do ruky. Cítil jsem se velmi trapně!"
Robertova ostuda, ale naštěstí netrvala moc dlouho. Hned v další scéně totiž dostal on Taylora. "Když se Tay oblékl do úzkého šedého kostýmu vlkodlaka, vypadal v něm jako pes, jako domácí mazlíček," směje se Rob s tím, že kdykoliv šel kolem svého kolegy, nezapomněl ho prý podrbat za ušima.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Kristen a Taylor spolu v Austrálii

26. června 2010 v 11:30 | Marťa
Kristen a Taylor
Vlkodlak Jacob se snaží být blízko Kristen nejen na plátně, ale i ve skutečnosti...
Tentokrát se Taylor Lautner objevil po boku Kristen Stewart na společné cestě po Austrálii a vypadalo to, že mu to vůbec není nepříjemné. Skoro by se dalo říct, že by se měl Robert Pattinson o svojí lásku bát, ale zdání klame. Jak už několikrát Kristen potvrdila, s Taylorem jsou jen skvělí kámoši.
Do Sydney navíc nejeli z vlastní vůle, ale vyslal je tam jejich "Twilight" team, v rámci propagace třetího dílu této upírské ságy. Tamní fans si oba ihned zamilovali, protože nejenže se nechovali ani nevypadali jako klasické namyšlené hvězdy, ale se spoustou fanoušků se dokonce na chvíli zastavili a prohodili pár slov.
Pokračování s názvem Eclipse (Zatmění) se chystá do kin už 30. června (v ČR pak 1. července) a přípravy na tohle upírské šílenství už jsou proto v plném proudu. Vznikají nové plakáty a objevují se první songy k filmu, jako třeba pecka "Neutron Star Collision (Love Is Forever)" od britských Muse.
Pokud chceš vidět ústřední trojici, tedy Kristen, Roba a Taylora, v plné sestavě, počkej si na MTV Movie Awards 2010, které proběhne 6. června. Tam totiž společně představí nejen zbrusu nový klip k Eclipse, ale především budou bojovat v mnoha kategoriích. Jako třeba <a href='/news/1413-ktery-polibek-zvitezi-v-mtv-movie-awards-2010' >"Polibek roku"!Můj zdroj:

Váš zdroj:

Twilight sága ovládla MTV Movie Awards

26. června 2010 v 11:25 | Marťa
Twilight
Stejně jako loni bodovalo v MMA Stmívání, tentokrát roznesl na kopytech všechny ostatní účastníky díl Nový měsíc...
O vítězích MTV Movie Awards 2010 rozhodovali diváci stanice MTV poprvé prostřednictvím webových stránek a jak je vidět, měli celkem jasno. Na plné čáře totiž vyhrál druhý díl upírského teenage kultu New Moon.
Cenu v podobě zlatého kelímku s popcornem si odnesl v kategoriích:
* Nejlepší film
* Nejlepší herečka (Kristen Stewart)
* Nejlepší herec (Robert Pattinson)
* Nejlepší polibek (Kristen a Rob)

Další kelímky si rozebrali třeba Tom Felton za nejlepšího "záporáka", Anna Kendrick za nejlepší vycházející ženskou hvězdu nebo Beyonce za nejlepší bitku, kterou si rozdala s Ali Larter ve filmu Obsessed.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Twilight: Zatmění

26. června 2010 v 11:21 | Marťa
Pro natěšené fanynky jsme vyzpovídali upírku Ashley Greene a Kellana Lutze.
Fajn, že tu mám zrovna vás dva. Je pravda, že jste víc než jen kolegové?
Ashley: Poznali jsme se už snad před šesti lety a jsme dobří kamarádi. Natáčení Twilight to jen utvrdilo. Ale nechodíme spolu.
Kellan: My se s Ashley samozřejmě vezmeme. :-) A.: Haha. Ale musim říct, že Kellan je můj nejlepší kámoš. Baví mě mluvit s ním o mužích, dostanu tak pohled z druhé strany.

Lady Gaga: "Taylor je fakt dobrá!"

26. června 2010 v 11:17 | Marťa
Taylor a Lady Gaga
Popcountryová zpěvačka už slyšela chválu z nejrůznějších míst, ale že jí vysekne poklonu i ikona extravagance, to nečekala...
Songem, díky kterému si Lady Gaga tak zamilovala Taylor Swift, je pecka "You Belong With Me". Jak v nedávném rozhovoru LG prozradila, je na něm doslova závislá a neustále si ho zpívá pořád dokola. "Vždycky, když ho začnou hrát v rádiu, začnu si ho zpívat šíleně nahlas, až se cítím trochu trapně, že to tak prožívám a bojím se, že by mě u toho mohl někdo vidět. Taylor ale vytvořila strašně chytlavý song, takže si nemůžu pomoct..." dodala.
Lady Gaga pochválila v rozhovoru Taylor nejen jako zpěvačku, ale především také jako výbornou skladatelku a textařku. I ona si nakonec svoje songy skládá a ví, kolik za tím stojí usilí a času, takže uznání od takového "profíka" má váhu.
A co na tuhle poklonu řekla Taylor? "Jsem velká fanynka LG a to co řekla, mě moc potěšilo a fakt si toho vážím..."

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selena Gomez: "Chci, aby na mě fanoušci byli hrdí"

26. června 2010 v 11:15 | Marťa
Selena
Být Selenou Gomez není jen o hvězdném třpytu a záři reflektorů. Selena vysvětluje, proč používá svou slávu k tomu, aby také pomáhala ostatním lidem!
Co má hvězda Disney Channel a jeho Kouzelníků z Waverly Selena Gomez společného se Sarah Jessicou Parker a Angelinou Jolie? Odpověď: všechny jsou ambasádorkami mezinárodního dětského charitativního fondu UNICEF. V rozhovoru se dozvíš, proč se jí Selena stala také a jak jí cesta do Afriky změnila život...

Selena Gomez : Pozdrav z Budapešti

26. června 2010 v 11:11 | Marťa
Selena
Jen kousek od ČR - v maďarské Budapešti je už několik dní Selena Gomez (17). Pracuje tam na novém filmu Monte Carlo, kde si zahraje společně s hvězdou Gossip Girl Leighton Meester (24).
Přestože natáčení je opravdu hodně časově náročné, Seli si našla chvilku na svoje fanoušky a na facebook napsala: "Ahooooj lidi! Všechny vás zdravím z Budapešti! Je to nádherné město."
"Chci vám říct, že tenhle týden se dokončuje můj videoklip a už brzy se objeví v éteru," pokračovala Disney star, která pracuje na vlastním CD.
Na Monte Carlo si musíme počkat až do roku 2011, už brzy se však v kinech objeví film Ramona a Beezus a Selena k němu říká: "Na tenhle filmík určitě běžte, je to bomba! Na zimu, která mi byla při scénách s hadicí asi nikdy nezapomenu." :-)Můj zdroj:

Váš zdroj:

Pink a Christina Aguilera - jak to vlastně mezi nimi je?

23. června 2010 v 20:04 | Marťa
Pink
Určitě jste slyšeli hodně o vztahu těhle dvou. Jedni říkají, že se nesnášejí, druzí zase, že se mají rádi. Věděli jste ale tohle?

Eminem nazval Pink "rebelkou"

23. června 2010 v 19:59 | Marťa
Pink
P!nk je podle Eminema rebelka. Toto označení použil, když mluvil o spolupráci s ní na novém albu Recovery.
"Vždy jsem respektoval všechno, co dělala a respektuji jí do dnes," řekl Eminem v Rádiu 1.
Dodal: "Když jsme spolu dělali tu píseň a já jí v ní slyšel, věděl sem, že tomu natrhla prdel!"

Můj zdroj:

Váš zdroj:


Šílenství kolem Eclipse začíná

22. června 2010 v 21:31 | Marťa
Twilight
Premiéra se sice uskuteční až za dva dny, ale už teď rozbily před kinem v LA svoje stany stovky fanoušků...
Původně měl třetí díl této upírské ságy spatřit poprvé světlo světa 30. června, ale nakonec ho někteří diváci uvidí už 24. června v rámci filmového festivalu, který právě v těchto dnech v Los Angeles probíhá.
Jenže, zájemců o lístky je víc než sedadel v Nokia Theatre a tak už teď schyluje k bitvě o to, kdo drahocenné vstupenky nakonec získá. Skalní fanoušci proto neponechali nic náhodě a před kinem se začali zabydlovat už několik dní předem. Jednak se tak zvyšuje jejich šance, že film uvidí jako první na světě a také budou co nejblíž svým hvězdám z Twilight, které určitě nebudou chybět.
Do stanového městečka se sjeli fanoušci nejen z USA, ale dokonce i z Evropy a dalších koutů světa, pro které nebyla tahle cesta určitě levnou záležitostí. Ale když je miluješ, není co řešit a tak se už teď vyzbrojeni transparenty, plakáty a dalšími suvenýry těší, že si (snad) splní svůj životní sen...


Můj zdroj:

Váš zdroj: