Červenec 2010

Breaking Dawn až od 18?

31. července 2010 v 15:13 | Marťa
Twilight
Bude Breaking Dawn od 18-ti let ? Tvůrci filmu rozbřesk stojí před důležitým rozhodnutím. Scénář a celkový předpokládaný vzhled filmu se totiž dostává do takové úrovně, že přístupnost bude nejspíše od 18-ti let. Dále se také řeší otázka zda bude film natáčen více kamerami, aby mohl být vpuštěn i do 3D kin. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž říká, že například porod Belly bude velmi tvrdý a že chce aby byl ukázán pokud možno tak , jak je v knize. Což znamená polonahou Kristen. Zatím probíhají spekulace, jako to vše bude.Můj zdroj:

Váš zdroj:


Režisér pro Hollywood Life

31. července 2010 v 12:16 | Marťa
Selena
HollywoodLife udělali rozhovor s agentem, producentem, režisérem a castingovým režísérem o odvážnosti dnešních hvězd. Zmínil se i trochu o Seleně. Podle mě je Selena asi nejtypičtější představitelka 'good girl' spolu třeba s takovou Taylor Swift ♥ Režisér: " Tahle 'coll dětská image' třeba Miley Cyrus a Taylor Momsem je jako palivo v ohni popularity. Klidně bych šel s nimi ven! 
Je důležité stanovit rozdíl mezi člověkem na obrazovce a osobním životem toho člověka. Pro Miley, jsou promiskuitní outfity a party-life normální, takže může být navrcholu jejích hez a může dělat i atraktivní hudbu. Ale Taylor, ta teprve s takovými outfity začíná.
Jsou body, kdy si můžete vybrat co chcete a můžete si tím třeba i zničit kariéru, když budete celou noc na party a pak nebudete stíhat schůzky s režiséry v 10 hodin další ráno.
Svatější než Selena by možná mohla bude kariéra jako má Dakota Fanning, sladce vypadající dívka, která si vydělává rolema, které jsou jí skutečně podobné. Myslím si ale, že to je proto, že začínala na Disney a relativně to, že se trochu později zapletla do her, možná je typická představitelka filmů pro dospívající.
Být dobrou dívkou možná není dobré pro prodávání lístků, ale určitě to pomůže to je dobré pro vaši budoucí práci! Studia chtějí lidi, kterým mohou důvěřovat a spolehnout se na ně. To je prost+ obchod, pro někoho mladého a začínajícího, ale ti co mají v hlavě více svoji show, tak toho vezmou do práce spíš a vezmou na něj ohled ve více případech. "


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Hilary Duff to Wed at California Ranch?

31. července 2010 v 12:12 | Marťa
Hilary a Mike
Herečka a zpěvačka Hilary Duff se zasnoubila s hokejistou Mikem Comrie na dovolené na Hawaji. Mike koupil Hilary prsten za $ 1 milion a je to 14 karátový prsten. Hilary zasnoubení šťastně přijala.
Nyní se říká, že se chce vdát za Mike ještě v průběhu tohoto roku. "Doufá, v svatbu na 7.řijna" uvedl zdroj. "Hilary chce aby svatba byla malá, ale ona má velké potíže s škrtáním v seznamu hostů"
Hilary a Mike si začali hledat místo a zavažují Santa Barbaru, v Kalifornii. Mají se ještě podívat po několika místech, ale Hilary si je jistá, že už našla svoje favorizované.
"Hilary odcestovala na San Ysidro Ranch a zamilovala se. Je to neuvěřitelné krásné prostředí a má mnoho historie" tvrdí zdroj z přidané do National Enquirer.
Ranč je počítan jako ideální spojení "přírodní krásy a romantické dědictví" a jak bylo řečeno Hilarynou kamarádkou, neumí si představit kráčet uličkou kdekoliv jinde


Můj zdroj:

Váš zdroj:
Eminem se zastává Taylor Swift

30. července 2010 v 21:53 | Marťa
Taylor
Každý od Britney Spears až po Michaela J Foxe musel čelit náporu Eminemova hněvu, ale Em šetří Taylor Swift. Kdysi nelítostný raper má slabost pro country star.
V jednom bodě jeho kariéry si mohl Eminem vybrat za cíl Swift v jendé z jeho písní, ale "nebojácný" MC zabírá odlišné stanoviště když byl tázán na katastrofu Kanye Westa na VMA. "Tohle vážně neměl dělat." řekl na Kanyeho výbuch citů. "Myslím tím, je to malá holka".
Eminem vychovává své tři dcery , které nejsou o moc mladší než Taylor Swift. ¨Stále je bude chránit, řekl magazínu " Čím méně věcí se venku týká dětí, tím větší šanci mají na normální život. Chci, aby svět věděl jak moc je miluji, ale v ten samý čas budete vědět kdy ustoupit.
Jeho biologická dcera Hailie, přední věc v jeho písních, je 14 let stará a Em si je velmi dobře vědom toho co o ní prozradil. "Jako jejich otec chci vyjádřit svou lásku k mým holčičkám, ale nechci s tím zajít až moc daleko, tak aby se to nestalo překážkou v jejich životě. Když byly ještě mladší, nezáleželo na tom, bylo to jednodušší."


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Ze Shreka se stal fotřík. Zvonec a konec, je čas se rozloučit

30. července 2010 v 18:57 | Marťa
Shrek
Zelený zlobr Shrek si v předchozích třech dílech získal svou roztomilou nemotorností řadu fanoušků. Vysvobodil princeznu Fionu, vzal si ji za ženu a teď s ní má děti. Konec zvonec ale přišel až teď, se čtvrtým dílem, ve kterém Shrek neví, co si se svou tatínkovskou rolí počít.
Shrek zažívá ve čtvrtém díle krizi. Krizi mužství i krizi identity. Zlobr chycený do jemných osidel manželského a otcovského stereotypu začíná chřadnout, stýská se mu po starém svobodném životě, kdy děsil vesničany příšerným řevem, koupal se v bahně a neměl neustále za zadkem děti, manželku i davy turistů, kteří ho okukovali jako zvíře v zoo. A tak náš rozháraný a tak trochu prostomyslný hrdina podepíše zlovolnému skřetu Rampelníkovi smlouvu; smí si užít jeden den svého starého života a na oplátku skřetovi poskytne jiný den, takový, který si ani nepamatuje.
Netuší však, že Rampelník, umně vykreslený jako vemlouvavý obchodníček, mu nakonec pěkně zavaří. Vezme si den jeho narození, takže Shrek se po svém výletě v čase ocitne naráz ve světě, kde jej nikdo nezná. Náš hrdina má přesně vymezený šibeniční termín 24 hodin, aby vše znovu napravil.
Samozřejmě se potká se starými známými, jenže Oslík je v tomto paralelním světě námezdní silou čarodějnic a Kocour v botách vypaseným domácím mazlíčkem, který vyměnil ochotně kord za teplou stravu…
Dospělá dětská pohádka
Svým způsobem je shrekovská "čtyřka" docela vážná záležitost. Pohádkových motivů a animovaných hrátek, zejména těch bojových a létavých, tu sice najdeme stále dost, téma krize muže, který si uvědomuje, že místo hrdinského boje svádí bitvu s plnými plínami svých potomků, je na druhé straně na pohádku poměrně dospělé téma. Samozřejmě, že někdy v polovině filmu je vám nejen jasné, jak to všechno skončí, ale vážný motiv kromě všudypřítomných gagů, z nichž některé jsou podařené, jiné prostoduché jako pád do nádrže s prasečími výkaly, naleptává pohádková naivita typu jeden polibek všechno změní.
Shrek je vlastně mixem různých pohádek, z čehož se mu občas podaří vytěžit zajímavé momenty. Třeba když Kocour prohlásí temným hlasem: "Nakrm mě, jestli si troufáš!" a pak sjede dolů po škrabadle. Kouzelný je také nevycválaný fracek, který Shreka na oslavě otravuje neustálým žadoněním o ukázku "pravého zlobřího řevu."
Možná mají pravdu ti, kdo tvrdí, že nejlepší nápady už tvůrci vystříleli v prvních dílech. Tečka za celou shrekovskou filmovou poutí připomíná spíš jeden velký odkaz na jiné filmy. A občas z něj až příliš vyčnívá poučka, že tradiční hodnoty je třeba chránit.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Twilight: Zatmění - nejlepší díl upírské série

30. července 2010 v 18:51 | Marťa
Twilight
Mluvit o sáze Twilight (Stmívání) jako o docela oblíbené knižní sérii mezi mladými je stejně nedostačující, jako když řekneme, že Amerika je docela velká země. Autorka Stephenie Meyer, ať už chtěně nebo samovolně, zabrnkala na strunu teenagerské duše a pocit odcizenosti přetavila do upírsko-vlkodlačí mytologie, která si získala miliony fanoušků. Do kin už vstupuje třetí díl Twilight ságy a na rovinu si můžeme říci, že konečně i za něco stojí.
Nechme stranou celkový koncept knižní série Twilight; budeme-li hodnotit čistě jen její filmové kvality, moc dobře z toho Stmívání nevychází.
Předchozí dva díly jako by neměly co vyprávět. Společně se slabým dějem, unylou režií a smrtelně vážným herectvím to dopadalo tak, že v kině filmy bavily diváky způsobem, který tvůrci tak úplně nezamýšleli. Se Zatměním je to konečně jinak - ano, sice se pořád smějete, protože bojovat s tímhle teenage emo kolosem není vůbec snadné - ale režisér David Slade pozdvihuje filmovou ságu alespoň na slušný průměr.
Ne snad, že by mu příběh tentokrát nějak zvlášť pomáhal. Pro ty, co nečetli knížky a netrvají na přesných popiscích "kdo, s kým a kde", postačí pouze vědět, že a) Bella (Kristen Stewart) je pořád zamilovaná do upíra Edwarda (Rob Pattinson), ale asi cítí něco i k vlkodlakovi Jacobovi (Taylor Lautner), b) Edward se pořád zdráhá proměnit Bellu v upírku, c) Jacob chce Bellu, d) Bellu chtějí zabít nějací jiní upíři, čert ví proč.
Alespoň trocha legrace
Proč je třetí díl lepší než dva předchozí? Pod nánosem romantického klišé alespoň trochu probublává něco, co by se dalo nazvat nadsázkou. Není toho tolik, ale když například Edward okomentuje polonahého Jacoba slovy: "Copak nikdy nenosíš tričko?", člověku to na tváři úsměv vyloudí. A ano, vlkodlaci jsou svým vystupováním do půl těla a neustálým poštuchováním a poplácáváním po nahých tělech pořád hodně gay.

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Pixie for Sugar about Selena Gomez

30. července 2010 v 10:14 | Marťa
V časopisu Sugar, se objevil rozhovor s Pixie Lott,
  kde mluvila o Disney stars, včetně Seleny.
  "Selenu jsem potkala před pár lety v LA, když natáčela
  Wizards of Waverly Place a já jsem šla okolo, když točili.
  Bydleli jsme se Selenou ve stejném hotelu a tak jsme si
  chatovali. Také jsme se navštěvovali, když měla Sel
  přestávky během natáčení a občas jsme zašly na večeři
  do restaurace a ona my vyprávěla o kamarádkách a já jí
  o mých kamarádkách. Povídala mi hodně o Demi a také
  mě vzala na natáčení Sonny with a Chance. Demi byla
  hodně překvapená, že jsme tam přišly, ale byla ráda."Můj zdroj:
Váš zdroj:

Twilight 3: Jak to bude dál?

30. července 2010 v 10:11 | Marťa
Twilight
Sotva se Bella s Edwardem usmířili, už se nad jejich vybojovaným štěstím stahují černé mraky: Jacob Belle přece jen chybí. Nemiluje ve skutečnosti jeho? Navíc upíři začnou znovu usilovat o Bellin život! Že jsi ještě neviděla další díl Stmívání? Pak je na čase proniknout do děje!
Stane se z Belly upírka?
Krásný, až se tají dech, nebezpečný, citlivý, Bella svému upířímu miláčkovi Edwardovi naprosto propadla. Požadavek zákeřných Volturiů, aby se Bella stala upírkou, přichází v pravou chvíli: chtěla by zůstat s Edwardem navěky a už dlouho touží po smrtelném kousnutí! Kdyby si ovšem Edward nedal jednu podmínku: Bella si ho musí nejdřív vzít… A ona přitom manželství nesnáší, protože se její rodiče rozvedli.
Navíc ale stále sílí její city a Bella touží po opravdovém milování s Edwardem! Vášnivé polibky, něžné dotyky, studené upíří prsty na jejím těle ji dohánějí k šílenství! Jenže ze strachu, aby Bellu při sexu nekousnul nebo nezranil, se Edward urputně brání a nechce udělat poslední krok! Pomalu, ale jistě přepadají Bellu pochybnosti. Miluje Edwarda, ale stačí to? Najednou zjistí, že jí strašně chybí jiný kluk, její nejlepší kamarád Jacob. I když se vlastně už rozhodla pro Edwarda, vyhledává stále častěji společnost drsného vlkodlaka a přitom se s ním hodně silně sblíží!
Když Jacob sebere všechnu svoji odvahu a Bellu políbí, rozlomí se její srdce na dva kusy. Je jí totiž jasné, že se do vlkodlaka zamilovala! Ví, že on by jí mohl nabídnout lidský život s láskou, sexem, později dokonce děti - aniž by pro život s ním musela zemřít. Bella se bude muset ještě naposledy rozhodnout mezi Edwardem a Jacobem, smrtí, nebo životem. Není na to ale už pozdě?
Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selenin Global Grind Blog

28. července 2010 v 17:54 | Marťa
Selena
Selenin Global Grind Blog: " Být takhle obchodně smýšlející už tak mladá je o tom, být vášnivá pro věci, které miluji. Myslím tím, že jsem byla s lidma, kteří mi říkali, že nikdy nebudu mít vlastní show, protože nejsem dost talentovaná ani silná.
A znám taky spoustu lidí, kteří kritizují mou hudbu a můj osobní styl a prostě všechno. Myslím, že všechno je to o hledání něčeho, co by ve vás vzbudilo vášeň a nenechali byste si nic vejít do cesty. Tohle je velká část toho, jak jsem se stala tím, kdo jsem, protože miluju vše, co dělám. Takže když budete mít vášeň, bude vás to řídit dál a budete nezastavitelní.
Jsem velmi pyšná na mé zázemí a místo, odkud pocházím. Když jsem byla mldaší, chtěla jsem mít modré oči a blonďaté vlasy a chtěla jsem být úspěšná, vím, jak se takové dívky asi cítí uvnitř. Vím, že si myslí, že když budou chtít být zpěvačky nebo herečky, mají na to kvality. Já miluju, že nemám blonďaté vlasy nebo modré oči, abych něco dokázala.
V celém procesu mého alba 'A Year Without Rain' jsem se chtěla zapojit mnohem více než dřív. Věděla jsem přesně, jakým směrem s tímto albem mířím. Protože mé první album bylo více o učení se a nových zkušenostech, fotky pro toto album už jsou o trochu starší, je to tak trochu zábavné a je tam určitý druh snění a fantazie.
Má to taneční cítění a doufám, že to budou moci poslouchat všichni. Důvod, proč jsem ho pojmenovala ' A Year Without Rain' je, že jedna z mých nejoblíbenějších písní na tomto albu je 'A Year Without Rain'. Jde v ní v podstatě o sladkou melodii a ta píseň v podstatě říká, že nemůžete žít bez té osoby. Den bez tebe je jako rok bez deště.
Pro album mi dal můj první singl 'Round and Round' Kevim Rudolf. Byla jsem nadšená pro něj a Fefe Dobson, kteří mi ten song napsali a nechali. Chelsea Dab, která napsala 'If I Were A Boy' a 'Big Girls Don't Cry' od Beyoncé a Fergie mi napsala 'A Year Without Rain'. Také Katy Perry mi napsala song, jmenuje se 'Rock God' , který je opravdu cool funky beatový. Spojila jsem to s mým tanečním stylem a každý další člověk, se který jsem pracovala na tomto albu, s tím jsem pracovala už dřív.
Opravdu jsem měla šanci vyrůst a napsala jsem více svých věcí a byla jsem šťastná, že mi všichni tito lidé poslali jejich písně, takže si myslím, že je to mnohem více angažované tím smyslem, že jsem měla vizi a texty znamenají ještě o trochu víc. Byl to jen více zralý způsob, jak zobrazit  to, co chci říct, zatímco jsem měla mladistvý pohled. "


Můj zdroj:

Váš zdroj:


Ashley Greene joins Miley Cyrus film

27. července 2010 v 17:46 | Marťa
Ashley
Ashley Greene, která hraje Alice Cullen v 'Twilight' filmech a 'Hugh' hvězda Thomas Jane po jednání obsazeni do anglického remaku francouzské komedie s názvem "LOL: Laughing Out Loud, ve kterém hraje Miley Cyrus a Demi Moore.
Dále obsadili do castu Ashley Hinshaw a George Finna. Liza Azuelos, která režírovala a byla scénáristkou původního filmu, je režisérkou i tohoto nového produkovaného Michaelem Shembergem a Staces Sher.
Příběh se točí kolem náctileté holky (Miley Cyrus), kterou pustí k vodě její sexuálně skušenějším kluk (George Finn) [nebo taky možná ne, tuhle větu nedávám:D], zatímco její rozvedená matka (Demi Moore) se snaží vyrovnat se se svým životem.
Ashley Greene bude hrát tu 'špatkou' holku na střední škole a Thomas Jane bude otec Cyrus.
Ashley Greene nedávno natočila film "The Apparition", nadpřirozený thriller z dílny Dark Castle a Warner Bros. a nedávno byla také obsazena do nezávislé komedie "Butter" s Jennifer Garner a Hughem Jackmenem.

Můj zdroj:

Váš zdroj: