Srpen 2010

Vydá Pink album největších hitů už v listopadu?

31. srpna 2010 v 20:04 | Marťa
Pink
Na svět se dostala zpráva, že P!nk by okolo 22. listopadu tohoto roku měla vydat album největších hitů. S informací přišlo řecké rádio Radio1, které album prezentovalo ve složce "coming soon".
  • Cover by měl nafotit Jeri Heiden. Sám to prozradil na svýchstránkách.
  • Greatest Hits by měla být čistá akustika.
  • V Británii by album mělo vyjít 22. listopadu, naopadk v Brazílii až příští rok (podle Sony Music Brazil)


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Playing Dominos For Charity In Puerto Rico

29. srpna 2010 v 19:49 | Marťa
Twilight co-stars Kellan Lutz a Ashley Greene budou trávit jejich Labor Day víkend ve Vieques, Puerto Rico hraním her Hollywood Domino pro charitu.
Hollywood Domino je hrací událost pro celebrity - která byla zorganizována naposled v březnu na pomoc při zemětřesení na Haiti  - to bylo uspořádáno v mnoha městech po celém světě, jak říkájí zdroje i v Londýně, New Yorku a Los Angeles.
Oba dva, jak Lutz a Greene jsou velmi aktivní, co se týče charity. Například Ashley Greene nedávno hostovala Super Saturday 13 v Hamptons, aby dostala peníze pro Ovarian Cancer Research Fund. Lutz, taktéž, využil svůj Twitter účet, který využívá jen málo (i když dává fanouškům své zprávy v notných dávkách téměř pravidelně) aby znásobil ohlas skupin, jako třeba St. Bernard Project
Jako všechny události, i toto kolo Hollywood Domino půjde dětem, jejich rozhodnutí podpořit není překvapující.Můj zdroj:
Váš zdroj:

TOP 10 nejkrásnějších žen s tetováním

29. srpna 2010 v 15:00 | Marťa
1. Angelina Jolie
2. Lady Gaga
3. Rihanna
4. Eva Longoria
5. Lindsay Lohan
6. Pamela Anderson
7. Christina Aguilera
8. Nicole Richie
9. Penelope Cruz
10. Paris Hilton


Můj zdroj:


Váš zdroj:

Taylor Swift daruje 100.000$ na obnovu Kids Kingdom

29. srpna 2010 v 12:03 | Marťa
Taylor
Taylor nedávno darovala 100.000$ (tj. skoro 2 mil. Kč, pozn. od Del) na obnovení Kids Kingdom v Hendersonville v Tennesse. Kids Kingdom je 13 let starý dětský koutek, který byl již několikrát zaplavený. Taylor, která dříve v Hendersonvillu bydlela, věnovala městu 100.000$ ve snaze o obnovení Kids Kingdom, které v průběhu let zaplaveno již několikrát, podle všeho ale nebylo poškozeno tak, aby město dostalo peníze z pojistky - ačkoliv by k tomu chybělo jenom opravdu málo. Taylor se dohodla s městem, že peníze půjdou právě na Kids Kingdom a opravení místních volejbalových kurtů.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Miley Cyrus a Taylor Laurent společně ve filmu

29. srpna 2010 v 11:55 | Marťa
Taylor
Miley Cyrus a Taylor Lautner spolu chtějí hrát ve filmu. Tyto dvě dospívající hvězdy jsou oba velmi rádi, že mohou pracovat společně, i když zatím nemůžou najít ten správný projekt. 
Twist magazín potvrzuje, že Miley Cyrus a Taylor Laurent, hledají vhodný scénář, který by se líbil jim oběma na tolik, že až bude vhodná doba, tak budou moci zasáhnout na plátnech společně a tak potěšit mládež po celém světě.
"Jak jsme řekli, není žádný scénář, ale oba mají zájem." řekl zdroj mag. Pokud najdou vhodnou smlouvu, půjdou do toho.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift má nové video, ve kterém je šťastně vdaná

29. srpna 2010 v 11:22 | Marťa
Taylor
Countrypopová zpěvačka Taylor Swift vydává 25. října 2010 nové album s názvem Speak Now, ale první singl Mine už má videoklip. V něm se na prvním rande setkává s "partnerem" Tobym Hemingwayem, následuje několik okamžiků společného života a nakonec přijde na řadu obrázek šťastného manželského páru se dvěma krásnými dětmi. Na ukázky z videa se podívejte tady.

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Že by se už Pink cítila na mateřství?

29. srpna 2010 v 11:19 | Marťa
Pink
Podle zpráv ze zpěvaččina okolí se P!nk cítí zklidněná a připravená na rodinu.
Třicetiletá zpěvačka pravým jménem Alecia Moore je vdaná za motokrosového jezdce Careyho Harta. Nedávno na sebe prozradila, že už se nemůže dočkat, až se spolu s manželem začnou pokoušet o miminko. Teď to vypadá, že hvězda už nechce příliš dlouho čekat na roli matky a je přesvědčena, že Carey bude skvělý otec.
"Opravdu teď o tom intenzivně přemýšlí," říká zdroj. "Za chvíli oslaví 31 let a cítí, že je vhodná doba na velkou změnu v jejím životě. Nemá v úmyslu se úplně vzdát hudby, ale chce rodinu a po tom všem, čím si prošla, ví, že Carey bude báječný táta."

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Rihanna má nový nos

28. srpna 2010 v 21:14 | Marťa
Rihanna
Rihanna se objevila na veřejnosti a vypadá jaksi jinak. Na první pohled je v jejím obličeji něco uhlazenějšího. Devět plastických chirurgů pak potvrdilo, že operativní přeměnu prodělal její nos. Rihanna si ho nechala zmenšit a především zeštíhlit. Na operaci se nezávisle na sobě shodlo devět předních plastických chirurgů, podle nichž dvaadvacetiletá zpěvačka vykazuje jasné rozdíly při srovnání dvou různých fotografií z minulosti a ze současnosti.
"Nosní dírky jsou zmenšené a naopak překlenutí nosu bylo trochu vystavěno. Nechala si také upravit špičku nosu," potvrdil doktor Michael Fiorillo, přední plastický chirurg z New Yorku.
Rihanna sama ale zákrok nosu odmítla komentovat.


!Kopírujte se zdrojem!

Hillary Duff se provdala.

28. srpna 2010 v 21:10 | Marťa
Hilary a Mike
Zpěvačka a herečka Hilary Duff se provdala za svého snoubence Mika Comrieho. Po třech letech života na hromádce se rozhodli, že učiní svůj vztah oficiálním také před státem. Do manželství vstoupili v sobotu 14. srpna v kalifornské Santa Barbaře. "Oba vypadali úchvatně a byli nesmírně šťastní," potvrdila příbuzná Duff magazínu People.
Svatba byla soukromá a malá, Hilary ani její nový muž, hokejista Mike Comrie si žádný velký obřad nepřáli.
Hilary se vdávala poměrně mladá, letos v září oslaví teprve třiadvacáté narozeniny. Duff se proslavila především ve filmech Dvanáct do tuctu a Moderní popelka.


!Kopírujte se zdrojem!

Jennifer Lopez má nejhezčí ženské pozadí v showbyznysu

28. srpna 2010 v 21:07 | Marťa
Jennifer
Jedna je prdelatá, druhá prdelatější, ale jen Jennifer Lopez porodila dvě děti, má přes čtyřicet a je také nejprdelatější ženou showbyznysu. Podle ankety agentury Wenn má nejhezčí zadek a stále s ním předčí i Beyoncé Knowlesovou či Shakiru. 
Jennifer nedávno tvrdila, že tráví hodiny v posilovně, aby si krásný a pevný zadek udržela, najala si přitom ne nijak levného trenéra.
"Provádím speciální dřepy a pracuji s činkami v tělocvičně, abych si udržela svůj zadek. A taky jsem tím pádem potěšená, když mi lidé vyseknou poklonu a řeknou, že mám velký zadek," prohlásila nedávno Jennifer.V anketě agentury Wenn přitom získala nejvíce hlasů, 37 procent ze všech. Na druhém místě skončila Beyoncé, třetí Kim Kardashianová, se čtvrtou pozicí se musí smířit Shakira a pátou pornoherečka Coco.!Kopírujte se zdrojem!