Září 2010

Selena Gomez vzkazuje: "Končím s Kouzelníky"

24. září 2010 v 22:23 | Marťa
Selena
V nedávném rozhovoru MTV se Selenou Gomez, kterou znáte ze seriálu "Kouzelníci z Waverly", se celý svět dozvěděl, že Selena Gomez opravdu končí s tímto seriálem. Také Vás to mrzí?
V seriálu je teď mnohem více kouzla a opravdového života. V součastnosti jsme v polovině natáčení čtvrté sezony a je to opravdu těžké. Myslím, že to bude velmi emocionální - jenom doufám, že už to bude rychle za mnou, protože každý den chodím na natáčení a vidím lidi, které mám ráda. Vždyť se známe už 4 roky. A opravdu mi to láme srdce!
AWW, alespoň se ještě můžeme těšit na poslední sezonu a další film. Zajimavé, že Selena ani neuvedla důvod konce seriálu. Co si o tom myslíte vy?

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Jak píše své texty Selena Gomez?

24. září 2010 v 22:22 | Marťa
Selena
Disney star sama píše texty ke svým hitům. Občas se ale bojí, aby toho v písničkách na sebe moc neprozradila...
"Chci, aby mé songy vypovídaly o mne a aby dávaly smysl. Proto si je píši sama," svěřila se nedávno Sel s tím, že nechce být jen interpretkou, ale chce svým fanouškům sdělovat své pocity.
Selena píše nejraději o tom co cítí v srdci, o lásce a vztazích. Většinou čerpá inspiraci z vlastních zkušeností nebo z toho, co se stalo její rodině či přátelům.
"Někdy je ale těžké dát na papír to, co právě cítím," přiznala zpěvačka.
Na vysvětlenou pak dodala: "Chci dát najevo, co prožívám, ale zároveň na sebe nechci prozradit moc. Občas je náročné, najít kompromis."
A co Disney star v takových chvílích dělá? "Vykašlu se na psaní a jdu poslouchat muziku, relaxovat, abych přišla na jiné myšlenky. Pak vždycky přijdu na nějaký úžasný nápad."Můj zdroj:

Váš zdroj:

Jennifer Lopez zuří. Dostane o 110 milionů míň než Tyler!

24. září 2010 v 20:37 | Marťa
Jennifer
V příští soutěži American Idol, americké obdobě české Superstar, zasednou v porotě Jennifer Lopez a Steven Tyler. Ovšem zpěvačka bude vedle frontmana skupiny Aerosmith úsměv předstírat.
Požadovala totiž původně honorář ve výši patnácti milionů dolarů (276 milionů korun), ale nakonec se musela smířit "jen" s dvanácti miliony (221 milionů korun). Teď se ovšem dozvěděla, že Tyler dostane milionů osmnáct, v korunách tedy 331 milionů.
Oba zasednou vedle veterána této soutěže Randyho Jacksona a nahradí v rolích porotců Simona Cowella, Ellen DeGeneres a Karu DioGuardi. Tvůrci pořadu si od obnovy slibují, že přitáhne k obrazovkám opět miliony diváků, ačkoli se bude vysílat už desátý ročník.
"Chci objevit nového Michaela Jacksona, bude to nejlepší idol všech dob," slibuje si Lopez od účasti v porotě.
Jinou motivaci, vyjma té finanční, má ale Steven Tyler. "Chci do této horské dráhy vnést víc rocku, takže pokud máte srdce, talent a cit pro něj, mohli byste být příštím americkým idolem," vzkázal Tyler budoucím talentům.

Kopírujte se zdrojem!

Rihanna - Loud

21. září 2010 v 17:51 | Marťa
Rihanna
Není tomu ani rok, co tahle barbadoská kráska vydala album "Rated R" a i když by toto CD mohlo vyplodit ještě několik dalších úspěšných singlů, všechno je jinak...
V listopadu Riri totiž vydá další desku. Ta by měla být dravější, mnohem víc taneční a hlavně dost hlasitá. Tvrdí to alespoň sama zpěvačka a nasvědčuje tomu i název "Loud".
Rihanna se chce novou deskou vrátit ke starší produkci a ke zvuku veleúspěšného alba "Good Girl Gone Bad". To, že míří správným směrem, potvrzuje i první vlaštovka z nového CD, kterou se stala píseň "Only Girl (In The World)".
Ta měla světovou premiéru 7. září a jde o jednoznačnou taneční bombu. Producentem tohoto singlu i velké části nové desky je osvědčený norský producentský team Stargate, který pro Rihannu produkoval například hity "Don't Stop The Music" nebo její letošní "Rude Boy".
Těš se na podzim, již 16. listopadu vyjde u Universal Music nové album Rihanny s názvem "Loud"!
Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selena Gomez o koncertním rituálu

21. září 2010 v 17:50 | Marťa
Selena
Selena řekla Top Of The Pops něco o tom, jak to probíhá před její show: " Předtím než jdu na scénu, napiju se olivového oleje. Je to nechutné, ale je to dobré pro můj krk. Pak vezmu svou kapelu a děláme vokální cvičení a tančíme. Pak, dáme naše ruce dohromady a řekneme si malou modlitbu. Nedělám nic pro rozehřátí, jen trochu čaje. Občas si vezmu citróny a okurky, opravdu miluju slané a kyselé věci. Vždycky si beru mé oblíbené boty také. Jsou tam důležité, že si je beru na všechny své show, ještě jsem v nich ani jednou nespadla. "


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Puppy Mill Awareness Day ( 18.9. 2010 )

19. září 2010 v 11:06 | Marťa
Pink
V Pink se opět probudila ta stará a neohrožená bojovnice za práva zvířat. Co bylo spouštěčem? Včerejšek byl tzv. Puppy Mill Awarness Day, což nejde nějak doslovně přeložit, vy si to ale domyslíte. Pink se tohoto dne zúčastnila a hned jak se vrátila domů, začala zuřivě twittrovat.
Pink: "Dneska je Puppy Mill Awareness Day a já se právě vrátila z úžasné akce v La Brea Tar Pits. Chris DeRose je úžasný! Už žádné další štěněčí farmy!"
Pink: "Štěněčí farmy jsou hnusná, špinavá a krutá místa, kde pejsci nikdy nevidí denní světlo, spí ve svých vlastních výkalech a jsou znovu a znovu chovaná pro zvířecí prodejny."
Pink: "Lidi, bojkotujte zvířecí prodejny!!!"


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Pink a Careyho vykopli z kempu

18. září 2010 v 13:33 | Marťa
Pink se o víkendu docela dobře bavila. Slavila svoje jednatřicáté narozeniny. Ovšem zábava skončila ve chvíli, kdy se s manželem dostali do problému.
Zdroj říká, že Pink, manžel Carey Hart a pár přátel, vypadali, že budou mít báječný víkend, ale jen do okamžiku než je všechny z kempu vyrazili.
Všichni jeli do kempu blízko Santa Barbary. Bohužel ale byli moc hluční, ostatní si stěžovali, že jejich hudba hraje moc nahlas. A tak je správce kempu šel okamžitě požádat, aby se sbalili a odjeli pryč.
Pink později na Twitter napsala, že "s manželem jsou snad jediní, koho kdy vyrazili z kempu."

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Novinky kolem příprav alba

18. září 2010 v 13:31 | Marťa
Pink
Pink opravdu začala pracovat na novém albu (nových albech??) Uvidíme, co se bude v příštích měsících dít.
United Stacks: "Museli jsme koupit pár motorek k photoshootu pro nové album Pink."
Alex Stabler: Dnešek s Pink a focení jejího nového photoshootu. Velký den!

Jen Rade: "Úžasný shoot s Pink. Celý den! Štěstí, že je tak zábavná, smály jsme se od rána do večera. Fotky budou neskutečně sexy! V listopadu..."

Cole Walliser: Mám deset dní na sestříhání hudebního videa, kde účinkuje Pink, stříhat pro ní dva nové kousky (možná televizní spoty), stříhat něco k filmu + pilot k televizní show."

Cole Walliser: "Zdar fanoušci Pink: Nemůžu vám říct, co a kde právě dělám, můžu říct jen to, že dávám dohromady nějaké nové věci s Alecií, brzy to uvidíte!"

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selena Gomez v Gossip Girl?

18. září 2010 v 13:26 | Marťa
Selena
Objevila se prý "potvrzená" informace, že by si měla Selena, Demi a Miley zahrát v Gossip Girl. Měly by prý hrát tzv. 'Tarantelli Triplets' a zpívaly by spolu 3 písničky, které napsaná už zmiňovaná Miley a její táta Billy Ray Cyrus. No, já osobně nevím, protože by to byla docela náhoda, že by hrály všechny spolu. Ale zase na druhou stranu... Když tam hrála i Hilary Duff a i tam bylo vystoupení Lady Gaga ? Třeba to je pravda :)Můj zdroj:

Váš zdroj:

AYWR: Billboard Debut

17. září 2010 v 19:59 | Marťa
Selena
Selena Gomez & The Scene: Zákon, vedená hvězdou Disney kanál Gomez, s 69,000 stahování začíná slovy: "A Year Without Rain," titulní skladba z posledního souboru STI, splatné v září. 21.
Píseň je třetívstup od skupiny debutovaná ve vrcholu 40 v tomto roce. Zatímco normálně je to těžké pro Disney-založené zákonů o zlepšení digitální-fueled vysoké debut hodnost grafu, The Scene sGomez je lepší s č. 39 debut "Naturally" Počátkem tohoto roku, aby případné č. 29 vrcholu díky úspěchu na vrcholu 40 rádia.
Píseň dosáhla č. 12 na vrcholu 40 hlavního proudu charts.Můj zdroj:

Váš zdroj: