Říjen 2010

New Avril's single may not be released until 2011!

31. října 2010 v 17:08 | Marťa
Avril
Jeden zdroj, který si říká Ms. Grey, napsal ve svém nedávném internetovém blogu novinku ohledně nového songu Avril. Dosud nepojmenovaná skladba bude údajně pilotní singl z taktéž dosud nepojmenované čtvrté studiové desky Avril Lavigne. Song produkoval britský producent Alex Da Kid.
Zde je úryvek z článku:
"Pilotní singl, který přítel popisuje jako 'pozitivní, ale hluboký' napsal Alex Da Kid a Skylar Grey. Podle mého blízkého přítele by měl být do světa vypuštěn někdy příští měsíc. Nicméně to není vůbec jisté, protože Avril poslední dobou opomíná zkoušky... a to evidentně tlačí vydavatelství na odložení prvního songu až na příští rok."Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift: "Česání mě nebaví!"

30. října 2010 v 18:44 | Marťa
Taylor
Na fotkách vypadá s andělskými kudrlinami a elfskou tváří prostě úžasně. Mimo objektivy fotoaparátů však dává přednost pohodlí...
"Někdy se i zapomenu podívat do zrcadla. Prostě vstanu a běžím ," odpověděla Taylor (20) na otázku, kolik času jí zaberou ranní úpravy.
"Mé vlasy jsou přirozeně kudrnaté a i když je vyžehlím za pár hodin se znovu zkroutí, takže se o žádný zásadní styling nesnažím," vysvětlila zpěvačka s tím, že maximálně pomocí kulmy otočí pár vlnek, které se kroutí špatným směrem.
Taylor si navíc nepotrpí ani na výrazný make-up: "Dávám přednost přirozenému líčení, i když musím přiznat, že v poslední době jsem si velmi oblíbila sytě rudou rtěnku."
Víc než na vzhled, tahle kanadská kráska sází na hudbu, kterou produkuje. Už koncem října vydává třetí album. Jmenuje se Speak Soon a Taylor o něm říká: "Celá deska je velmi osobní. Je to pro mne něco jako otevřený dopis!"
Každou ze čtrnácti skladeb Tay věnovala někomu ze svých blízkých a v každé písničce tak popisuje, co k dotyčné osobě cítí. První vlaštovkou z alba je singl Mine, který už pár dní úspěšně brázdí českým éterem!


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selena Gomez prodává šaty

30. října 2010 v 18:42 | Marťa
Selena
… a to ty samé krásné šaty, které má na sobě v klipu A Year Without Rain.
Selena (18) se totiž angažuje v charitě, a to jako ambasadorka UNICEF. Tato organizace se snaží o zlepšení životních podmínek pro všechny znevýhodněné děti. Sama zpěvačka je ráda, že může svou známou tvář využívat ve prospěch dobré věci.
Aby Selena pomohla UNICEF vydělat na jejich projekty víc peněz, rozhodla se prodat šedé šifonové šaty od návrhářky Catherine Dean, za které sklidila tolik pochval v novém klipu A Year Without Rain.
"Jsou to překrásné šaty" okomentovala je Selena," byly samozřejmě velmi důležitou součástí klipu. Chtěli jsme přesně něco takového, šaty lehké jako dech. Mám na ně tolik skvělých komentářů a myslím tedy, že by bylo skvělé, věnovat je právě na charitu."
Tyto elegantní šaty se budou prodávat přes stránky Charitybuzz, kde budou vystavené až do 10. listopadu.
Selena pevně věří, že prodej šatů vydělá dost peněz pro UNICEF, který se po celém světě bije za práva všech dětí, které ve svých zemích mají těžké životní podmínky. Stejně moc, jako miluje tyhle šaty, je ráda, že mohou být nápomocné tak užitečné věci!
"Když se dívám na UNICEF, co všechno udělali a co stále řeší, je to pro mě velmi inspirující," řekla o své ambasadorské roli Selena.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift vyrovnává love účty!

30. října 2010 v 18:41 | Marťa
Taylor
New CD je plné kousavých songů o ex-přítelých...
Na pořádný trapas mají zaděláno hvězda Twilight Taylor Lautner, Disney star Joe Jonas a spousta dalších. Taylor Swift (20) se totiž rozhodla, že se se svými bývalými kluky, kteří v minulosti zlomily její srdce, vyrovná po svém - hudbou!
Její nové CD je proto plné songů, které jsou sice o lásce, rozhodně však nejsou zamilované, za to jsou ale pořádně štiplavé! "Je to tak. Texty na posledním albu jsou trochu ostřejší, ale je to jen tím, že za poslední roky jsem se mockrát zklamala v lásce," říká zpěvačka.
"Na střední jsem si myslela, že když má kluk svaly, super káru a peníze, tak je fááákt cool," vysvětluje Tay: "Teď je mi ale jasné, že na těchto věcech nezáleží a důležitý je charakter, čest a důvěra!"
Kráska s andělskou hřívou ještě přiznala, že všechny její lásky skončily dramaticky: "Pohodový rozchod a potom přátelství? To je pro mne neexistující mýtus! Nic takového jsem nezažila. Z každého vztahu jsem odešla zhrzená a ponížená, proto jsem se o tom teď píši."
Jedinou výjimkou je prý Taylor Lautner. "Jsme přátelé, ale to je tím, že mezi námi nikdy k ničemu vážnému nedošlo," vysvětluje Tay s tím, že ona o něco víc stála, a proto se jeden song s peprným textem nevyhl ani Twilight star.
Jenže! Co když zpěvačce ex-miláčkové její atak vrátí? "Počítám s tím, že se něco takového stát může. Na druhou stranu jsem ale přesvědčená, že jsem drsné písně napsala jen o těch, kteří si to zaslouží. Navíc jsem vlastně docela hodná, mohla jsem u těch songů uvést i jména, komu konkrétně patří," zakončila Taylor!
Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift má novej bejvák!

30. října 2010 v 18:39 | Marťa
Taylor
Vyměnit "starý" bejvák za nový není pro hollywoodské hvězdy žádný problém!
A dvacetiletá zpěvačka a herečka Taylor Swift není výjimkou! Jako dárek ke svým jednadvacetinám, které oslaví 13. prosince, si předčasně nadělila byt v luxusním sídle v Nashvillu, které má přes 4 000 m², a zaplatila za něj 1,9 milionu amerických dolarů (to je zhruba 34 milionů Kč)!
A jak nový byt Taylor vypadá? Má tři obří ložnice, kuchyň, ve které se jídlo bude vařit doslova samo, bazén, posilovnu a terasu, ze které je nádherný výhled!Můj zdroj:

Váš zdroj:

Hilary Duff: Hubla jsem z hlouposti

30. října 2010 v 18:37 | Marťa
Hilary
Hilary Duff už teď ví, že s přísnou dietou dělala chybu. Hubnout chtěla kvůli okolí, i když sama věděla, že už tak je dost štíhlá.
Zpěvačka a herečka Hilary věnovala až přílišnou pozornost tomu, co si lidé kolem ní myslí o jejím vzhledu. Kvůli tomu se mučila velmi přísnou dietou, i když si sama myslela, že je dostatečně štíhlá.
"Mezi 17 a 19 jsem byla vážně hubená. V té době jsem si začala uvědomovat, co o mě říkají lidé kolem a jak vypadám na fotkách. Teď je mi to líto, protože si myslím, že jsem stejně nebyla šťastná," vzpomíná Hilary na své dietní období.
Hilary (23) přiznala, že tenkrát neměla dobré období. Rozešla se s přítelem - rockerem Joel Maddenem, a radost ze života jí vrátil až současný manžel - hokejista Mike Curie.
"Je opravdu důležité, když máte partnera, který má na vás všechno rád a vidí vás krásnou takovou, jaká jste," srovnává.


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Denise Jonas není fan Ashley Greene!

28. října 2010 v 11:34 | Marťa
Denise Jonas údajně nepodporuje jejího syna Joe Jonase ve  'vztahu s Ashley Greene, podle Revista Teen. Zpráva říká, že rodina je velmi náboženská a konzervativní a jejich synové dokonce nosí prsteny cudnosti.
Zdroj tvrdil, že  Denise říká, že Ashley neodpovídá rodině. Přesněji řečeno, Ashleyna minulost, včetně její nahé fotografie a její pěkný odhalující publicitary kampaně.
Denise, podle některých zdrojů, cítí, že rodina  je ohrožena. I když říkala, že ona se nebude zapojovat do její synové 'vztahy, ona nechce' Jashley 'být formalizovány. Myslíte si, že je to pravda?


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift: "Kluka nepotřebuji!"

28. října 2010 v 11:30 | Maťa
Taylor
Samoty se nebojí Naopak! Single život si užívá...
Zatímco jiné holky z rozchodu šílí a propadají panice, že zůstanou až nadosmrti samy, Taylor (20) si život bez přítele užívá!
"Být sama je úžasné. Nemusíš ráno okamžitě vypadat skvěle. Nikomu neříkáš, kam a s kým jdeš. Jsi prostě svobodná," tvrdí Kanaďanka s tím, že všem holkám doporučuje, aby si single život aspoň na chvíli vyzkoušely.
Na druhou stranu ale Tay přiznává, že její momentální nálada pramení z již tolikrát zlomeného srdce: "Asi přitahuji jen samé frajírky. Na kluky jsem zatím neměla štěstí!"
Smůlu v lásce zpěvačka využila jako inspiraci ke své hudbě: "Zažila jsem obrovskou lovestory i kruté zklamání! Ze všeho jsem se vyzpívala na mém novém albu."Můj zdroj:


Váš zdroj:

Taylor Swift má novou lásku!

28. října 2010 v 11:27 | Marťa
Taylor a Jake
Jen co Tay prohlásila, že žádného kluka nepotřebuje a single život si užívá, objevil se "pan dokonalý"...
Ani ne před čtrnácti dny se Taylor (20) nechala slyšet, že ji baví být single a užívat si svobodu, teď se ale zdá, že spíš razí heslo 'sladká zamilovanost'.
V neděli se totiž sešla s hvězdou filmu Prince of Persia, Jakem Gyllenhaalem (29) a podle očitých svědků to mezi nimi pořádně jiskřilo!
"Byli na večeři v luxusní restauraci a potom šli na romantickou procházku po Brooklynu," tvrdí jedna ze zpěvaččiných kamarádek.
Náhodný newyorský svědek pak situaci popsal: "Potkal jsem je u Park slope. Drželi se za ruce a zamilovaně se na sebe dívali. Vypadali jako milenci!"
Potom, co Taylor nevyšla láska s hvězdou ságy Twilight Taylorem Lautnerem a dostala ošklivé kopačky po telefonu od Joe Jonase, by si zasloužila opravdovou love story!

Můj zdroj:


Váš zdroj:Rihanna: "Cheers is really grungy, melodic and catchy."

24. října 2010 v 16:57 | Marťa
S novým albem jménem Lound (vyjde 16. listopadu) odhaluje Rihanna stále více a více detailů o tom, co jí inspirovalo. Jeden z očekávaných songů se jmenuje Cheers (Na zdraví), jenž je prý inspirován baladou I'm With You od Avril Lavigne.
"Je to jedna z mých nejoblíbenějších na albu," řekla Rihanna o melodii. "Je to veselá píseň, kterou byste mohli slyšet v baru, ale taky si myslím, že by mohla prorazit v celém popovém světě a do rádií. Je to opravdu výstřední, melodická a chytlavá píseň. A způsob, jakým do toho producenti zapojili Avril je skvělý - její hlas tam zní jako hudební nástroj. Je opravdu cool, jak ten song zkombinovali s jejími vokály."


Můj zdroj:

Váš zdroj: