Prosinec 2010

Dakota Fanning: "Už nejsem baby!"

30. prosince 2010 v 19:00 | Marťa
Dakota
Dospívání je hardcore pro každého, natož pro holku, kterou mají všichni zakódovanou jako "tu rozkošnou holčičku" z filmu Válka světů. Dakotu Fanning už ale tohle spojení moc nebaví! Byla sice tou, která v šesti letech zářila v hollywoodských trhácích po boku takových hvězd, jako jsou Tom Cruise nebo Denzel Washington, ale jak sama říká: "Takových dětských hvězd, které vzplály, aby vzápětí pohasly, bylo, je a bude..."

Dakoto, vyrůstala jsi u filmu. Nemáš pocit, že jsi díky tomu dospěla rychleji?
"Lidi kolem mě mi často říkají, že jsem na svůj věk snad až moc rozumná. Já ale nevím, proč tak zdůrazňují to AŽ MOC? Mně nepřipadá, že bych snědla všechnu moudrost světa a chovala se jako starámladá. Dokonce mám pocit, že jsem byla takovej mudrc vždycky. Rozhodně nemyslím, že dospívám rychleji kvůli filmování! Pořád si připadám jako teenager."

Svět tě ale pořád vnímá jako tu malou hvězdičku Dakotu. Neštve tě to už?
"Když začnete s kariérou tak brzy jako já, lidi si vás budou pamatovat podle vašeho prvního fi lmu. Třeba Drew Barrymoore, ať nemluvím pořád o Lindsay, to měla se svým prvním filmem E. T. mimozemšťan taky tak. Říkala mi to. Já můžu jen doufat, že The Runaways bude zlomovým filmem v mé kariéře. Chci tím filmem říct: Víte, už nejsem žádný bejby, ale taky nejsem úplně velká:-)"

Dostat roli v Twilight sáze musel být gól!
"Jo, to byl! Moc se mi líbila už knižní předloha. Příběh mě zaujal tak, že jsem četla díly jeden po druhém celý týden v kuse. Podle mě je to dobrý příběh jak pro mladé, tak pro dospělé, pro holky i pro kluky. Měla jsem přelouskanou asi půlku, když mi zavolali a nabídli mi roli Jane. Při dalším čtení jsem pak věnovala Jane mnohem víc pozornosti, když jsem si uvědomila, že bych ji mohla hrát já."

Myslíš si, že je ti herectví souzeno?
"Určitě bych se herectví chtěla v životě věnovat, ale... Bojím se o tom zatím mluvit nahlas. Zatím si ho tedy užívám jako koníčka a vážím si každý příležitosti, která se objeví, protože dobře vím, že může být poslední."


Můj zdroj:


Váš zdroj:


Demi Lovato „válčí“ s Ashley Greene

29. prosince 2010 v 15:54 | Marťa
Válkou celebrit by se dala nazvat kauza, která vznikla mezi Demi Lovato a Ashley Greene. Jak se zdá, holky si vůbec nepadly do oka a svoje nesympatie si dávají dost okatě najevo…
Herečka Demi Lovato nemůže vystát svoji kolegyni herečku Ashley Greene. Důvod? Je jím zpěvák Joe Jonas, expřítel Demi Lovato a současný přítel Ashley Greene. Demi a Joe se rozešli v květnu tohoto roku, jak se ale zdá, herečka nemůže vystát fakt, že její ex-přítel se z rozchodu tak rychle vzpamatoval a randí  s Ashley. Demi protot neváhala a Ashley poslala hned několik nelichotivých e-mailů, na které však hvězda ságy Stmívání reagovala s naprostým klidem a naoplátku poslala zpět společnou fotku s Joem a varováním, ať je Demi nechá napokoji…
Komu v této "válce" fandíte Vy?

Můj zdroj:


Váš zdroj:

Justin Bieber & Selena Gomez přistiženi!

28. prosince 2010 v 11:31 | Marťa
Selena a Justin
Randí spolu už víc než měsíc. Konečně máme důkaz!
Letmé doteky, něžné polibky, smích! O tom, že přesně tohle teď prožívají Selena (18) a Justin (16) jsme tě informovali více než před měsícem!
Ačkoli nejprve Justin naznačil, že by mezi nimi mohlo být i něco víc: "Selena je skvělá. Chci si užívat," oba teď svorně tvrdí, že jsou jen velmi dobří přátelé.
Americkým fotografům se však podařil husarský kousek: vyfotili Justina a Sel na rande! A jak je vidět na snímcích, to že jsou právě foceni, se jim moc nelíbilo...

Můj zdroj:


Váš zdroj:

Alyson Stoner on Ashley Greene

21. prosince 2010 v 16:36 | Marťa
Alyson a Ashley
V nedávném interview pro Teen.com Alyson Stoner řekla svůj názor na Ashley. Proběhlo to v průbšhu jejich tour k Camp Rock 2.
Alyson si nemyslí, že by její názor nějak změnil situaci, ale přece se vyjádřila (pro světový mír?). Svěřila se: "Neviděla jsem ani neslyšela mnoho věcí o Twilight, takže jsem neměla žádné předsudky nebo cokoliv (o Ashley samozřejmě). Ona je tak ryzí a originální člověk. Připadalo mi, jako bychom se znaly od střední. Stojí nohama pevně na zemi, je velmi otevřená a vřelá a velmi rychle se přizpůsobí jakékoli situaci, nebyla vtíravá a nesnažila se ukrást slávu, přesně znala své místo, když jsme byli na tour."
Ještě dodala na Jashley: "Mají teď poznávácí fázi v jejich vztahu, kdy spolu komunikují a poznávájí se, což je nádherné (ještě aby nebylo). Myslím si, že se poznali ve správný čas v jejich životech."


Můj zdroj:

Váš zdroj:
Nejkrásnější úsměv 2010

21. prosince 2010 v 16:32 | Marťa
1. Demi Lovato
2. Taylor Swift
3. Selena Gomez
4. Justin Bieber
5. Miley Cyrus
6. Joe Jonas
7. Lady Gaga
8. Anahi
9. Ian Somerhalder
10. Sterling Knight

Můj zdroj:

Váš zdroj:
Johnny Depp: Angelina nenávidí kouření, tak mi koupila ústní vodu

17. prosince 2010 v 19:35 | Marťa
Johnny a Angelina
Natáčení s hercem Johnnym Deppe si Angelina velmi pochvalovala, až na jeho dech. Jako silnému kuřákovi mu z úst totiž nevychází zrovna libý odér. A tak musel povinně neustále cumlat větrové bonbony a před každou scénou si ústa řádně vyplachovat ústní vodou.
"Nenáviděl jsem to, ale chtěl jsem ji udržet v pohodě," přiznal Johnny, jemuž mentol a ústní vody zrovna nevoní.
Deppa ale jinak velmi mile překvapilo, jak normální Angelina je a že je spojuje stejný smysl pro perverzní humor.
"Sedli jsme si v kanceláři a kecali o našich dětech, byla to úžasná relaxace. Byl jsem velmi mile potěšen, že má takový neskutečně perverzní smysl pro humor. Je to skvělá rajda," svěřil Johnny britskému listu Daily Mail.
Ani Angelina však netušila, co má od setkání s Deppem očekávat. A vzpomíná, jak se poprvé uvolnila v jeho hollywoodské kanceláři, když na stěnách a stole objevila fotky jeho rodiny.
"Jak jsem tam na něho čekala, objevila jsem ty krásné fotky. Je to umělec, na člověka to dýchá z každého místa, kde působí. Když vešel, byl tak zajímavý, jak jsem doufala, že bude," přiznala Angelina.
Kopírujte se zdrojem!


Ashley Greene touží po svatbě!

17. prosince 2010 v 18:43 | Marťa
Ashley
Už víc než čtyři měsíce randí hvězda ságy Twilight s prostředním z bratrů Jonasových...
... a nechala se slyšet, že kdyby ji Joe (21) požádal o ruku s odpovědí by neváhala: "Myslím, že prstýnky vám v žádné případě nezaručí, že zůstanete až do smrti spolu, ale je to krásná tradice a kdyby mi sňatek nabídl ten pravý, okamžitě bych řekla ano."
A to hvězda filmu Camp Rock určitě je. "Jsem s Joem moc šťastná. Mohu se na něj spolehnout a skvěle se s ním bavím," svěřila se Ashley (23) a dodala: "Myslím, že budu první ze všech mých kamarádů, kdo se vdá."
Filmová Alice Cullenová také vysvětlila, jak to bylo s Joeovým zatčením ve Spojených arabských emirátech: "Na letišti v Abu Dhabi jsme koupili nějaké suvenýry, mezi kterými byl i nůž na sýry, letištní kontrola ho u Joea pak našla a nenechala si absolutně vysvětlit, že jde jen o dárek. Takže ho odvedli do cely. Naštěstí ale jen na chviličku. Byl to docela trapas!"Můj zdroj:


Váš zdroj:
Hvězda roku 2010: Taylor Swift!

17. prosince 2010 v 18:41 | Marťa
Taylor
Entertainment Weekly magazín vyhlásil největší star uplynulého roku...
Prestižní ocenění si Taylor (20) podle EW nezasloužila jen super písničkami, ale také hraním ve filmu Na sv. Valentýna! "Je vůbec nejmladší hvězdou, která tuto cenu získala," píše se v magazínu.
Ocenění od Entertainment Weekly dostali vedle Tay například Kanye West, Katy Perry, John Hamm nebo Ben Affleck. A co na to říká zpěvačka? "Jsem nadšená, že jsem se dostala do tak slavné společnosti. Moc děkuji! "
Zbytek rozhovoru se ovšem stočil na téma kluci. "Musím se smát tomu, jak se všude píše, že písničky na mém posledním CD jsou o mých ex. Přitom já jsem nikdy nic takového veřejně neprohlásila," říká star, která v minulosti prožila románek s hvězdou ságy Twilight Taylorem Lautnerem nebo s Joe Jonasem.
"Určitě mě ty situace ovlivnily a promítly se do mých songů, ale víc už to nechci komentovat," udělala Tay tečku za pomluvami a dodala, že v současnosti prožívá novou lásku...
Můj zdroj:


Váš zdroj:Pink popírá porod do vody

14. prosince 2010 v 21:20 | Marťa
Pink
Vypadá to, že Pink není na stejné vlně jako časopis In Touch Weekly. Zpěvačka popírá informaci, kterou časopis přinesl a to, že plánuje rodit do vody.
Tady je část, kterou časopisu exkluzivně poskytl "přítel Pink":
"Pink si zvolila možnost porodu do vody. Udělala si průzkum a zjistila, že tahle možnost je pro ni i pro dítě nejlepší."
Zřejmě to byla hloupost největšího kalibru, protože sama Pink na to reagovala na svém Twitteru:
"Mamka mi právě sdělila, že ji informoval "In Touch", že je pozvána k mému porodu a že chci rodit do vody. Zeptala se mě, jestli si k tomu má vzít šnorchl. Je to pro mě jedna velká novinka. Úžasné. Opravdu výborná zpráva."Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift: "Jsem hrdou fanynkou Pink"

13. prosince 2010 v 19:31 | Marťa
Taylor a Pink
Taylor Swift, v současnosti nejúspěšnější country zpěvačka v Americe, je velikou fanynkou Pnk, která právě vydala sbírku svých největších hitů.
Taylor si nemohla pomoci a jakmile se zavřely dveře za posledním členem rodiny, vložila Greatest Hits... So Far!!! do přehrávače a začala pařit.
"Právě sama tančím po celém pokoji na CD Nejvetších hitů od Pink," svěřila se country umělkyně na sociální síti Twitter.
A tančit a pařit má proč, právě dnes totiž slaví svoje 21. narozeniny. Blahopřejeme!


Můj zdroj:

Váš zdroj: