Leden 2011

Myšlenka - Sebevražda

29. ledna 2011 v 20:07 | Laxe |  Myšlenka týdne
Requiem
Když se v mé blízkosti vysloví slovo sebevražda, hned mě napadnou žiletky. Nevím proč, ale už od 15 let k nim mám nějaký cit. Stejně tak jako k sebevraždě. Je sice fakt, že mi to připadá šílené se zabít, ale chápu ty lidi, co to udělali nebo nad tím přemýšlejí. Když si to tak sama vezmu, přemýšlím o sebevraždě už dobrých šest let. vždycky když si myslím, že všechno co se na světě děje je moje vina. Ležím v posteli nebo sedím v koupelně či na záchodě a přemýšlím jaké to je se zabít. Jestli by to byl pocit úlevy nebo pocit plný bolesti a beznaděje. V každém případě, když jsem o sebevraždě přemýšlela jezdila jsem si žiletkou po zápěstí a koukala, jak z drobných ranek vytéká pomalu, ale jistě krev. V tu chvíli mi bylo vždycky dobře. Zapomněla jsem na sebevraždu a na všechny ostatní problémy. Jednou za čas - třeba když jdu po ulici - přemýšlím jaké by to bylo rozběhnout se do silnice a rovnou to zahučet pod kola jedoucího auta, náklaďáku či autobusu. Přemýšlím, co by dělala moje rodina, rodina kterou mám tak ráda. Nebo přátelé, zapomenou na mě nebo ne? A čím bych sebevraždou docílila? Tyhle otázky, na které zřejmě nikdy nedostanu odpověď se mi objeví vždy když si vybavím sebevraždu.
Ráda bych se někdy zabila. Nemůžu prostě odolat tomu pocitu ucítit alespoň na chvíli tu nespoutanou volnost. Ráda bych taky věděla co je po smrti. Proto se mi vždy vybaví myšlenky na sebevraždu. Pár krát sem už měla namále a mohla jsem tam vlítnout rovnýma nohama, ale má rodina mě potřebuje a tak tu přežívám o žiletkách. Rozumím těm, co se sebepoškozují nebo myslí či vyzkoušeli sebevraždu. Musíte mít pro nás takové lidi pochopení. Dobře víte, že život není procházka růžovým sadem. A kdo si to stále myslí tak ten se šeredně mílí a měl by otevřít oči. Lidé, kteří pociťují větší náklonnost k sebevraždě a sebepoškozování jsou jistě citlivé duše nebo lidé kteří něco provedli a je jim to líto, lidé co nezvládají svou životní situaci, lidé kteří jsou agresivní a neumějí se jinak uklidnit. Nenávidí se za to. Lidé, kteří mají zlomení srdce jedno za druhé. Lidé, kteří zkrátka nevědí kudy kam. Já sama jsem agresivní člověk, který svou agresivitu řeší žiletkami a sněním o sebevraždě. Neumím správně poradit lidem kteří myslí na sebevraždu, ale můžu vám říct jen jedno - i když vás svět nerozumí vždy se najde duše která vám rozumí víc než si myslíte. Sebevražda je jistě pěkná věc, ale nemá cenu jí naplnit.
Lidé, kteří by moc rádi lidem s těmito choutkami pomohli, není zrovna mnoho. A pokud tu přece jen někdo je a chtěl by pomoct můžu mu poradit, ať tomu dotyčnému naslouchá, ať mu pomáhá s jeho situací a ať ho chápe. Jeden můj kámoš mě dokonce sám říznul žiletkou do ruky. Jen proto, abych mu uvěřila s tím, že tu pro mě je a navždy bude. Mé choutky na sebevraždu sice stále jsou někde ve mně, ale tohle je zahnalo hodně daleko do těla.

Selena pro Tiger Beat

29. ledna 2011 v 13:25 | Marťa
Selena
Selena mluvila v časopisem Tiger Beat o tom, že není dokonalá a stále se občas hádá s rodiči:
" Můj největší problém je, že se ještě pořád někdy hádám s rodiči. Že s nimi nekomunikuju, to je to nejhorší co můžu udělat. Je dobré si s nimi promluvit. Jsou to hodní lidé. Nevím, proč z nich mám strach! "
O tom, že je v centru pozornosti: " Obětuju se (být vzorem), protože je to nádherné, když mají nějaké dívky plakáty nebo trička se mnou... Ale stále dělám chyby. Nejsem nejlepší člověk, ale snažím se být. "
O tom, co má pod postelí: " Mám tam krabici s fotkama! A taky můj deník, ale nevím, proč si ho tam dávám. Nerada si ho dávám na můj noční stolek - mám pocit, že je tam moc vystavený. Jako pár bot. "


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Selena pro Top Of The Pops

29. ledna 2011 v 13:20 | Marťa
Selena
Selena sdělila časopisu Top Of The Pops nějaké své módní a kosmetické rady :o)
O Seleniném stylu: " Miluju legíny, jsou tam pohodlné... Kupuju si taky šátky a náhrdelníky v různých barvách a provedeních. Tyto doplňky vám pomohou doladit styl. Miluju módu, ale když se někomu něco na vás líbí, ale vám samým se to nelíbí, pak je to jeho styl a ne váš.. Budťe v pohodě a bavte se. "
Kosmetické tipy: " Starejte se o vaši pleť. Dodržujte tři kroky: umyjte si ji, použijte čistící mléko a dejte si hydratační krém... Já používám Kérastase Oil  abych chránila své vlasy když si je fénuju, L´Oréal Elnett lak na vlasy a jsem velká fanynka Mac, Nars a Stila make-upu! "

Můj zdroj:

Váš zdroj:

Blesk.cz píše: "Rihanna prodávala na ulici šaty a žila v bungalovu"

27. ledna 2011 v 19:59 | Marťa
Rihanna
Celý svět zná její zpěv, její písně i její taneční kreace. Popová hvězda Rihanna (22) dobyla svět showbyznysu, ale byly doby, kdy prodávala na ulici oblečení a žila v bungalovu. Ronald Fenty (57), otec slavné zpěvačky, promluvil, jak vypadalo její dětství na Barbadosu.
Když bylo Rihanně 14, opustila ji a jejího otce matka. Dnes úspěšná zpěvačka tak byla odkázána jen na Ronalda, který byl drogově závislý na cracku. S otcem prodávala na ulicích šaty.
"Prodávala věci na druhé straně ulice, než já. Nabízela klobouky, pásky a šátky," vzpomíná Ronald. "Někdy si dokonce koupila sladkosti, zabalila je a prodávala kamarádům v balíčku se ziskem," dodává. Rihannin otec se rozhodl s drogami skončit, když ho jeho dcera viděla brát. Podle svých slov je nyní muž, který stále prodává oblečení z kufru vlastního auta, čistý.
Život jí změnila pěvecká soutěž
Zásadní změna v životě Rihanny přišla, když jí bylo 15 let. Zúčastnila se talentové pěvecké soutěže. "Byla nejmladší dívkou v soutěži, a i když bylo ostatním 17, ona vyhrála," říká hrdě otec. Poté podepsala smlouvu s americkým producentem Evanem Rogersem.
Spolupráce s ním neměla velký ohlas, ale brzy si barbadoské rodačky všiml i slavný rapper Jay-Z. Právě díky němu Rihanna nazpívala v roce 2007 megahit Umbrella a její kariéra nabrala závratných otáček. Zpěvaččin životní příběh tak připomíná pohádku. Její současné jmění se odhaduje na 4,14 miliardy korun.Můj zdroj:

Váš zdroj:

Nejvyhledávanější celebrity na webu časopisu Teen Vogue

26. ledna 2011 v 20:07 | Marťa
1. Justin Bieber
2. Emma Watson
3. Miley Cyrus
4. Selena Gomez
5. Kristen Stewart
6. Taylor Swift
7. Taylor Lautner
8. Lauren Conrad
9. Logan Lerman
10. Demi Lovato
11. Lea Michele
12. Vanessa Hudgens
13. Taylor Momsen
14. Apex Chang
15. Leighton Meester
16. Victoria Justice
17. Zac Efron
18. Blake Lively
19. Daktoa Fanning
20. Robert Pattinson

Můj zdroj:


Váš zdroj:

Sága Twilight opět bodovala

19. ledna 2011 v 21:17 | Marťa
Twilight
Upírská série posbírala na slavnostním večeru People´s Choice Awards co mohla...
Kristen Stewart (20) rozdrtila takové mega stars filmového plátna, jako jsou například Julia Roberts, Jennifer Aniston nebo dokonce Angelina Jolie. A může za to samozřejmě role krásné Belly v Twilight, za kterou dostala například ocenění Nejlepší herečka roku!
Zatím poslední díl upírských filmů, Eclipse navíc vyhrál i cenu za Nejlepší dramatický film nebo Nejschopnější team.
Při děkování si Kristen neodpustila malý vtípek: "Nikdy jsem na People´s Choice Awards nebyla, ale odteď začnu chodit pravidelně. Moc děkuju!"
Robert Pattinson (24) ale takový úspěch neměl. Ocenění Nejlepší herec mu vyfoukl Johhny Depp za roli Kloboučníka ve filmu Alenka v říši divů a cenu Nej herec pod 25 let získal Zac Efron.
Dalšími hvězdami večera byli Rihanna a Eminem, kteří za hit Love The Way You Lie sklidili hned dvě ceny, Nejlepší song roku a Nejlepší video roku s tím, že Riri si odnesla i ocenění za Nejlepší popovou zpěvačku!


Můj zdroj:

Váš zdroj:

Stmívání pod kůží

19. ledna 2011 v 21:15 | Marťa
Kérka
Tak tohle je moc! Prodavačka Cathy je rozhodně nejhustší fanynkou Twilight!
Není kérka jako kérka, chtělo by se říct. No co, každý si na sebe nechá vytetovat, co je mu milé, co ho vystihuje a co se mu líbí.
Paní Cathy (49) se do Twilight ságy nejspíš zamilovala natolik, že si na tělo nechala vytetovat hned několik filmových motivů.
Rozhodně nejde jen o malou nenápadnou kérku filmového loga orámovaného růžovým trním. Když už, tak už!, řekla si asi Cathy a vzala to pěkně z gruntu.
Twilight hrdiny má vytetované přes celá záda, a tak pod tričkem nosí Bellu, Edwarda i Jacoba...Můj zdroj:

Váš zdroj:

Taylor Swift - Back to December

19. ledna 2011 v 21:04 | Marťa

10 dětských vzorů

17. ledna 2011 v 21:39 | Marťa
Disney dělal průzkum mezi dětmi ve věku od 8 do 14 let. Otázka byla jednoduchá: Kdo je Váš vzor?

1.David Beckham
2. Jeremy Clarkson
3. Christiano Ronald
4. Alan Sugar
5. Daniel Radcliffe
6. Bill Gates
7. Simon Cowell
8. Barack Obama
9. Justin Bieber
10. Roger Federer

Můj zdroj:

Váš zdroj:10 nejslavnějších teenagerů

17. ledna 2011 v 21:35 | Marťa
1. Taylor Lautner
2. Miley Cyrus
3. Jonas Brothers
4. Selena Gomez
5. Justin Bieber
6. Demi Lovato
7. Dakota Fanning
8. David Archuleta
9. Emma Watson
10. Taylor Momsen

Můj zdroj:

Váš zdroj: